Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie kun

514-583-200

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

514-583-200

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

514-583-200

Odstraszanie kuny domowej

Zwierzę, które najczęściej uważamy za niechcianego gościa, niegdyś było udamawiane i wykorzystywane do walki z gryzoniami niszczącymi zapasy. Jednak kuna domowa faktycznie może okazać się bardziej szkodnikiem niż sprzymierzeńcem, dlatego wielu właścicieli domów prywatnych poszukuje skutecznych metod na to, jak pozbyć się kun ze swojej posesji.

W Polsce wyróżniamy przede wszystkim dwie odmiany kun, które mogą pojawić się w okolicy naszego domu. Pierwszą z nich jest kuna leśna, która dość wyraźnie różni się wyglądem od swojej domowej kuzynki. Odróżnimy ją przede wszystkim po żółtym zabarwieniu futra na brzuchu, które nie będzie się rozwidlać w kierunku łap. Jeśli na naszej działce zauważymy kunę leśną, najprawdopodobniej nie mamy żadnego powodu do zmartwień, ponieważ te łasicowate nie lubią siedlisk ludzkich ani ludzi w ogóle, i z pewnością będą dążyć do tego, by jak najszybciej powrócić do swojego dzikiego środowiska.

Inaczej sprawa ma się z kuną domową, którą odróżnimy po białym, rozwidlonym zabarwieniu brzucha zwierzęcia. Te kuny wybierają do życia miejsca zamieszkane przez ludzi, wliczając w to obszary miejskie. Mogą pojawić się nie tylko na działce, ale także wewnątrz domu. Ich naturalnym wrogiem są wilki, lisy i borsuki oraz psy – uważa się, że duże odmiany tych ostatnich odstraszają kuny, a małe rasy mogą nawet paść ofiarą łasicowatych. Kuna domowa może w pewnym sensie być sprzymierzeńcem domowników, gdyż podstawę jej pożywienia stanowią gryzonie, owady oraz żaby, przez co częściowo chroni ona domostwo przed tymi niechcianymi gośćmi. Należy jednak pamiętać, że innym lubianym przez kuny pożywieniem są ptaki oraz ich jaja, przez co szczególnie zagrożone jest ptactwo domowe, na przykład kury. Również owoce pozostają dla tego zwierzęcia atrakcyjnym pożywieniem, przez co osoby posiadające drzewa oraz krzaki owocowe mogą zauważyć znaczne straty w owocach, jeśli kuny zalęgły się na działce.

Jak odstraszyć kunę? Ci, którzy poszukują metody zwalczania kun, muszą wiedzieć, że nie jest to zadanie łatwe i najlepiej zwrócić się po pomoc do specjalisty, który na co dzień zajmuje się deratyzacją, czyli usuwaniem gryzoni. Kuna to sprytne zwierzę o wyczulonym zmyśle węchu, przez co złapanie jej w pułapkę często kończy się fiaskiem. Polując na kuny trzeba pamiętać, że ze względu na rodzaj, jaki sobą reprezentuje, zwalczanie kun objęte jest specyficznymi regulacjami prawnymi. Z tego też względu jedynym właściwym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z firmą, która w należyty sposób pozbędzie się kuny przebywającej na terenie danego domostwa czy działki. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej jak zlikwidować kunę samodzielnie.

Wybierając firmę, która pomoże w odstraszaniu kun, należy kierować się doświadczeniem i profesjonalizmem działania. Ważne jest, by wysłani przez nią specjaliści dysponowali szerokim wachlarzem środków i narzędzi, które pomogą im w sprawnym pozbyciu się kun w taki sposób, aby zwierzę nie powróciło na miejsce, w którym się uprzednio zalęgło. Niezbędnym jest, aby po jego usunięciu zabezpieczyć dom siatkami i kratkami, które uniemożliwią ponowne pojawienie się kuny na terenie posesji. Do walki z kuną wykorzystuje się deratyzację. Deratyzacja to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa. Każdy fachowiec Dezynfeusza wie, jak odstraszyć kunę. Postaw na sprawdzoną firmę, z odpowiednim doświadczeniem, a Twój problem na pewno nie powróci.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Zobacz wszystkie opinie

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Zobacz wszystkie opinie

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

Zobacz wszystkie opinie

Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.

Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!

Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

Zadzwoń teraz: 514-583-200 i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

514-583-200

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Będzin

Bieruń

Bukowno

Bytom

Chełm Śląski

Chorzów

Chrzanów

Czeladź

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

Gliwice

Imielin

Jaworzno

Katowice

Koziegłowy

Lędziny

Libiąż

Łaziska Górne

Mikołów

Myszków

Mysłowice

Ogrodzieniec

Olkusz

Orzesze

Oświęcim

Piekary Śląskie

Pszczyna

Pyskowice

Ruda Śląska

Siemianowice Śląskie

Siewierz

Sosnowiec

Świętochłowice

Sławków

Tarnowskie Góry

Tychy

Wojkowice

Zabrze

Zawiercie

Żory

Kraków

Rybnik

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

13 + 3 =