Dezynfeusz Śląsk

PROFESJONALNA DEZYNSEKCJA
REKOMENDOWANY PARTNER DEZYNFEUSZ.PL

Dezynfeusz Śląsk

WSZYSCY NASI SPECJALIŚCI
PORUSZAJĄ SIĘ NIEOZNAKOWANYM SAMOCHODEM!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Grzyb na ścianie

Co zrobić jeśli już dotknie nas taki problem? Kiedy grzyb jest w pierwszej fazie swojego rozwoju, wygląda dość niepozornie. Widzimy zaciemniony obszar w rogu pokoju i nie jest nam trudno zignorować go. Wydaje się, że wystarczy odmalować pokój i grzyb już nie wróci. Prawda jest jednak inna. Odmalowywanie pokoju to nie jest środek zaradczy, tylko zasłanianie (chwilowe) kłopotu. Chociaż na chwilę przestanie być to widoczne gołym okiem i tak spędzamy czas w miejscu, w którym unoszą się drobnoustroje atakujące nasz układ odpornościowy. Źródło grzybów może znajdować się wokół domu i powodować jego ciągłe zakażanie zarodnikami. Bagatelizowanie grzybów może spowodować alergię, kłopoty z oddychaniem, a nawet zatrucie. Sprawa jest więc poważna.

Internet, poradniki, znajomi, rodzina – każdy ma swój własny, wspaniały środek. Z wielu propozycji bardzo trudno wybrać tylko jedną. Spróbować wszystkich – nie sposób. Co więc robić? Chyba warto oprzeć się na opinii specjalistów i ekspertów w danej dziedzinie. Ci natomiast coraz częściej promują elektroosmozę. Rynek skandynawski został już przez nią podbity. Elektroosmoza to najskuteczniejszy środek grzybobójczy dostępny obecnie na polskim rynku. Wielu czekało z niecierpliwością, kiedy będzie można skorzystać z elektroosmozy. Dlaczego?

Dzięki elektroosmozie można pozbyć się grzybów z domu szybko i w sposób naturalny. Za pomocą fal elektromagnetycznych wilgoć, która sprawia, że grzyby w domu rozwijają się, zostaje odprowadzona do ziemi. Zachodzi zjawisko tzw. odwróconej osmozy. Wystarczy zakupić odpowiednie urządzenie do tego. Samo założenie stacji emitującej te fale jest bardzo proste i trwa chwilę. Po podłączeniu jej do prądu (stacja jest energooszczędna – koszt jej utrzymania to około 1 złotówka w skali miesiąca) na wysokości parteru lub piwnicy rozpoczyna się cały proces usuwania wilgoci, a więc osuszania budynku i walki z grzybem. Zasięg działania fal jest bardzo szeroki – elektroosmoza chroni przez grzybem w promieniu około 20 metrów. Urządzenie objęte jest oczywiście 20 letnią gwarancją i nie tylko likwiduje grzyby, ale chroni cały dom przez bardzo wiele lat. Warto zainwestować w innowacyjne i sprawdzone rozwiązania. Opinie Klientów są wyjątkowo pochlebne, a badania przeprowadzone przez ekspertów mówią same za siebie. Elektroosmoza jest odkryciem ostatnich kilku lat. Do tej pory nie zaproponowano skuteczniejszej metody na zwalczanie grzybów.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis napisz do nas lub zadzwoń. Gorąco zachęcamy do zadawania szczegółowych pytań! Lubimy pomagać.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 13 =