Ozonowanie POMIESZCZEŃ

Zero wirusów i bakterii 100% pięknego zapachu!

Dezynfeusz Śląsk

  Wszyscy nasi specjaliści poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz satysfakcję

Ozonowanie POMIESZCZEŃ

Mikroorganizmy, grzyby, przykre zapachy należy skutecznie usunąć z naszego otoczenia. Warto zadbać o to, co nas otacza dla własnego bezpieczeństwa i komfortu. Idealną usługą, która zapewni odpowiedni poziom sterylności pomieszczeń, jest ozonowanie pomieszczeń. Właściwości ozonu mają bardzo szerokie zastosowanie. Wykorzystywane są nie tylko w walce z zarazkami w naszych domach, ale także samochodach, magazynach i spiżarniach.

UWAGA – Ozonowanie pomieszczeń nie zawsze jest najlepszą metodą w danej sytuacji. Zadzwoń i skonsultuj Twój przypadek bezpośrednio z naszym ekspertem –  573-580-789 – jeśli będzie trzeba to zastosujemy lepszą metodę rozwiązania Twojego problemu. 

Oferujemy przeprowadzenie profesjonalnej usługi ozonowania, która zapewni czystość powietrza i usunie nieprzyjemne zapachy. Metoda ta jest bezpieczna i przyjazna dla środowiska. Ozonowanie eliminuje konieczność stosowania środków chemicznych.

Dzięki usłudze ozonowania pomieszczeń:

  • pozbędziesz się wszelkich niebezpiecznych bakterii i wirusów, które występują w powietrzu
  • usuniesz nieprzyjemne zapachy (również te pozostawione przez farby, oleje i środki chemiczne)
  • zdezynfekujesz samochód nawet w najtrudniej dostępnych miejscach
  • odgrzybisz klimatyzację w pojeździe
  • będziesz się cieszyć czystym i bezpiecznym powietrzem bez szkodliwych mikroorganizmów

Usługa ozonowania jest odpowiedzią na wiele pojawiających się problemów w życiu codziennym. Wirusy i bakterie nie są widoczne gołym okiem i dlatego też wiele osób zwyczajnie zapomina o ich obecności. Nie warto czekać aż pleśń i grzyby będą widoczne, a przykre zapachy zaczną skutecznie utrudniać nam życie.

Ozon, który rozprowadzany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia, dociera nawet w najmniejsze zakamarki. Skutecznie usuwa niebezpieczne bakterie i wirusy, pozostawiając bezpieczną i czystą powierzchnię.

Nasza firma oferuje profesjonalną usługę ozonowania, która gwarantuje szybkie i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu! Nieprzyjemne zapachy wciąż unoszą się w mieszkaniu po remoncie? A może Twój dom jest narażony na działanie wilgoci, przez co widoczne są grzyby i pleśnie? Miej pewność, że Twój problem będzie rozwiązany i usunięty, a nie tylko zamaskowany!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy. Piotr Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów. Mariusz Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem. Marek
  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

1 + 11 =