Osuszanie piwnicy Katowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania piwnicy? Zadzwoń:

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Osuszanie piwnicy Katowice

Mieszkańcu miasta Katowice firma Dezynfeusz kieruje dziś swoją ofertę osuszania piwnicy w Twoim mieście! Dlatego jeżeli walczysz z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Na pewno nie będziesz żałować, możesz tylko zyskać!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań, gdyż z ich powodów tutaj trafiłeś! Jak większość z nas wie zarówno wilgoć i zalanie wiąże się z nadmiarem wody w otoczeniu/pomieszczeniu. Może się ona gromadzić w ścianach, podłodze, a gdy nadmiar wody jest już zbyt duży Tworzy się zalanie. Przekroczenie norm wilgoci, nadmierne opady deszczu powodują, że powstają Twoje problemy. Niestety sama wilgoć nie jest tak dużym kłopotem jak konsekwencje, które towarzyszą nie usuwaniu jej bądź źle usunięcie wilgoci. Takimi konsekwencjami są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, pojawienie się oraz rozprzestrzenianie grzyba i pleśni, a co najważniejsze pogarsza się Twój stan zdrowia, nie wspominając o goniących terminach prac budowlanych i zbliżających się do zapłaty kar umownych. Wszystko na Twoją niekorzyść.

Już dziś możesz zadbać o swoją przyszłość, a my zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka! wystarczy tylko, że zadzwonisz!

Chcesz wiedzieć kim jesteśmy? Odpowiedź brzmi – Dezynfeusz. Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o miasto Prudnik, a także zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, o każdej powierzchni. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami, likwidujemy wilgoć nie tylko z małych pomieszczeń lub lokali. Na życzenie klienta firmowego; usuwamy wilgoć z całych podmokłych budynków, kamienic, którym dano możliwość drugiego życia. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Wszystko tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Wiemy, że zależy Ci na czasie oraz szybkich efektach!

Ważny komunikat! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa narzucone przez sanepid, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy zakończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z Twojego otoczenia. Wszystko 100% bezpiecznie, a do tego 100% skutecznie!

Zadzwoń i zamów skuteczne osuszanie piwnicy! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do Twojego miasta i okolic! Chcesz poznać opinie naszych dotychczasowych klientów? Zapraszamy do lektury naszej strony – nie mamy nic do ukrycia!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

514-583-200

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

3 + 9 =