NIETYPOWY ŚWIĄTECZNY PREZENT

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. W tym roku postanowiliśmy zrobić inny prezent niż można było się tego spodziewać. Gruntownie wyremontowaliśmy mieszkanie dla wspaniałego dziecka, które bardzo potrzebowało odpowiednich warunków do nauki i rozwijania się. I choć akcja Szlachetnej Paczki zakończyła się w grudniu, to ogrom prac do wykonania sprawiły, że eksperci Dezynfeusza i Tapicare pracowali tam, aż do 30 stycznia. Ale efekt był tego warty!

ELIMINACJA SZKODLIWEGO GRZYBA

Nasi fachowcy wyeliminowali z mieszkania chorobotwórczy dla zdrowia grzyb i skuli zaatakowane grzybem tynki. Specjalnym opryskiem zabezpieczyli też powierzchnię przed nawrotem grzyba. Wreszcie wszyscy mieszkańcy domu mogą czuć się tam bezpiecznie i zdrowo oddychać! Z grzybem nie ma żartów – jest naprawdę groźny dla ludzkiego zdrowia!

NOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA

W trosce o bezpieczeństwo rodziny nasi doświadczeni elektrycy wykonali zupełnie nową instalację elektryczną. Dzięki temu rodzina nie musi martwić się już wybijającymi korkami, palącymi się przewodami, a ryzyko pożaru instalacji elektrycznej zostało zminimalizowane do maksimum! Teraz bez obaw można korzystać ze wszystkich urządzeń AGD oraz spać spokojnie.

SZPACHLOWANIE, MONTAŻ PŁYT KARTON-GIPS I MALOWANIE

Brzydkie zaatakowane przez grzyba ściany zastąpiły zupełnie nowe, wytrzymałe płyty kartonowo-gipsowe. W ten sposób stworzyliśmy przyjazną dla najmłodszego domownika oazę wypoczynku i nauki. Jasne, estetycznie pomalowane ściany zdecydowanie sprawią, że jego dzieciństwo nabierze przyjemnych barw i będzie miłym wspomnieniem. Przecież każde dziecko na to zasługuje!

NOWE MEBLE – NOWE DZIECIŃSTWO!

Zadbaliśmy też o to, aby wspaniały, mały chłopiec miał zapewnione komfortowe warunki do nauki i wypoczynku. Kolorowe mebelki i duże biurko z pewnością zachęcą go do rozwijania swoich pasji i zdobywania wiedzy. A, gdy po ciężkim dniu w szkole nadejdzie pora na odpoczynek, z pewnością przyda mu się wybrane przez nas wygodne łóżko. W takim łóżku przytrafiają się tylko piękne, baśniowe sny!

CZY TO BYŁ TRAFIONY PREZENT?

Zdecydowanie warto pomagać! Jesteśmy przekonani, że remont mieszkania, jaki wraz z właścicielem firmy MobilnySkup.pl ufundowaliśmy, był dla tej rodziny trafionym prezentem. Wolne od grzyba, komfortowe i bezpieczne mieszkanie to, coś na co zasługuje każdy! Mamy nadzieję, że najmniejszy, wspaniały domownik tego mieszkania będzie się w nim zdrowo rozwijał i z odwagą sięgał po marzenia! W końcu nie ma rzeczy niemożliwych – a my udowodniliśmy, że spełniamy marzenia!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

1 + 15 =