Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pluskiew z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Zwalczanie pluskiew

Spośród wszystkich owadów, które zupełnie niechciane mogą zalęgnąć się w naszym domu, jedynymi z najbardziej znienawidzonych są pluskwy. Wtedy konieczne jest tzw. odpluskwianie. W pełni uzasadnione jest obrzydzenie, jakie wywołuje widok już jednego z tych insektów. O prawdziwy zawrót głowy mogą przyprawić pluskwy łóżkowe. W przeciwieństwie jednak do karaluchów czy prusaków, pluskwy stanowią bezpośrednie zagrożenie dla człowieka: żywią się one krwią ssaków, w tym ludzką. Zatem pluskwy w domu nie są mile widzianym gościem.

Powszechnie używana w języku angielskim nazwa pluskwy, bed bug (czyli pluskwa łóżkowa), stanowi dokładne odzwierciedlenie natury tego insekta i ulubionego miejsca jego przebywania. Centrum życia i aktywności pluskwy stanowią ludzkie łóżka oraz tapczany wraz z najbliższą otaczającą je przestrzenią. Zwalczanie pluskiew jest o tyle trudne, że ten gatunek insekta aktywny jest głównie w nocy i niechętnie opuszcza swoje siedziby w ciągu dnia. Nie jest to owad, który żyje w stadach lub buduje gniazda, jednak obecność jednego oznacza potencjalne źródło pożywienia i stanowi zaproszenie dla kolejnych przedstawicieli tego gatunku. Dlatego tak wiele osób wciąż zadaje sobie jedno pytanie – „jak wytępić pluskwy domowe?” – lub nieustannie poszukuje domowego sposobu na zwalczanie pluskwy.

Często spotykana pluskwa w mieszkaniu jest mała i posiada zaledwie 5mm średnicy. Jeśli chcemy więc sprawdzić mieszkanie pod kątem jej obecności, powinniśmy przede wszystkim zajrzeć, czy nie ma jej pod materacami łóżka i tapczanu, w zagięciach ram łóżkowych (ale również pod ramami obrazów), pod wykładzinami i dywanami, za zasłonami oraz w obiciach mebli, szczególnie tych starszych. Najczęściej właśnie spotykamy pluskwy w łóżku. Możliwe jest również, że pluskwy zalęgną się pod listwami podłogowymi i panelami w pobliżu mebli wykorzystywanych przez człowieka.

Niepodważalnym dowodem obecności szkodników w mieszkaniu są ugryzienia pozostawiane przez pluskwy łóżkowe. Pogryzienia przez pluskwy nie są bolesne, ponieważ żerująca w nocy pluskwa łóżkowa nie posiada szczęk, którymi otwiera ranę, jak na przykład pchła, ale działa podobnie do komara, wbijając się pod skórę ssawką. Dlatego też insekty te preferują nieowłosione miejsca na ciele człowieka – ale również dlatego, że budowa ich kończyn umożliwia poruszanie się jedynie po względnie gładkiej powierzchni. Ugryzienia pluskiew zostawiają  widoczne, zaczerwienione ślady na skórze, które swędzą i pieką. Dlatego nie warto liczyć na domowe sposoby zwalczania pluskiew. Są one czasochłonne i nieskuteczne. Bo, żeby problem rozwiązać należy najpierw ustalić skąd się biorą pluskwy w domu, jak wygląda pluskwa i szybko rozpoznać ukąszenia pluskwy.

Zwalczanie pluskiew z domu wymaga odnalezienia miejsca ich przebywania; niestety, podobnie do innych owadów pluskwy szybko uodparniają się na środki chemiczne, które są używane przeciwko nim przez dłuższy okres czasu; nie jest prawdą, że pluskwy lubią brud i to on je przyciąga, gdyż (ponownie ze względu na swoja budowę) owady te preferują miejsca, w których kurz i brud nie utrudnia im poruszania się w stronę ofiary. Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych dostępnych jest wiele środków, z użyciem których można spróbować pozbyć się pluskiew. Walka z tymi insektami jest jednak trudna i wymagająca odpowiedniej wiedzy, umiejętności i środków często znajdujących się poza naszym zasięgiem. Dlatego powszechnie dostępne środki do zwalczania pluskiew nie będą skuteczne.

Jeśli więc chcemy upewnić się, że usuwanie pluskiew było skuteczne i na dobre rozwiązano problem, należy zwrócić się do specjalistycznej firmy zajmującej dezynsekcją pluskiew. Dzięki specjalistycznym środkom owadobójczym oraz metodom o najwyższym standardzie, wezwani do mieszkania fachowcy będą w stanie oczyścić z pluskiew meble, dywany, zasłony, czy listwy podłogowe, w których zalęgły się te szkodniki. Takie zwalczanie pluskiew zagwarantuje najlepsze efekty! To szczególnie ważne dla osób, które poszukują tylko najlepszych rozwiązań – z pewnością pośród wszystkich dostępnych metod zwalczania pluskiew, specjaliści od dezynsekcji są najpewniejszym wyborem. I już dłużej nie będziesz mógł się zastanawiać, jak zlikwidować pluskwy domowe. Żadna pluskwa nie przetrwa ani w materacu, ani w mieszkaniu! Wybierz rozsądnie i pozbądź się problemu raz na zawsze!

Pamiętaj – zwalczanie pluskwy domowej wymaga interwencji ekspertów! My zapewnimy Ci pełną dyskrecję i 100% satysfakcję! Pozwól sobie pomóc!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

2 + 15 =