Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie kun

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Odstraszanie kuny domowej

Kuna na strychu to uciążliwy problem. Ale na pewno nie jesteś pierwszą osobą, która się z nim boryka. Średnio kilka razy w tygodniu jesteśmy wzywani do odstraszenia kuny domowej. Spotkaliśmy już setki osób, które długo zastanawiały się jak odstraszyć kunę domowym sposobem. Jednak osoby te po prostu zmarnowały swój czas. Ostatecznie i tak nie udało im się odstraszyć kuny. Nie pomogły wymyślne pułapki, niebezpieczne mieszanki ani ogólnodostępne środki do zwalczania szkodników.

Dlatego od razu trzeba podkreślić, że nie wolno zwlekać z wezwaniem fachowców. Samemu odstraszyć kunę jest naprawdę trudno. Im dłużej kuna przebywa np. na Twoim strychu, tym większe szkody wyrządzi.

Specjaliści Dezynfeusza zdążyli już dokładnie poznać naturę i zwyczaje kuny domowej. Mając tak szeroką wiedzę, odpowiednie szkolenia i wieloletnie doświadczenienaprawdę skuteczni w odstraszaniu kuny domowej. Odkąd pracujemy, nie zdarzyło nam się, aby ktokolwiek z naszych Klientów, zgłosił reklamację usługi. To realny dowód na to, że jesteśmy naprawdę skuteczni w odstraszaniu kuny. Ale, żeby rozwiać Twoje nawet najmniejsze wątpliwości, sprawdź listę korzyści:

 

 1. Sam ustalisz termin wizyty.
 2. Nie będziesz długo czekał na nasz przyjazd.
 3. Sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą, ponieważ dbamy o dyskrecję.
 4. Pozbędziesz się kuny.
 5. Wybierzesz profesjonalny i bezpieczny sposób na pozbycie się kuny.
 6. Będziesz miał gwarancję, że kuna nie wróci.
 7. Uzyskasz bezpłatne porady od naszych specjalistów.
 8. Dowiesz się jak zabezpieczyć dom przed kunami na przyszłość.
 9. Zapomnisz o kłopocie i znów odzyskasz dawny komfort!

 

Wyraźnie widać, że najlepiej od razu wezwać specjalistę Dezynfeusza. To przyniesie Ci same korzyści i szybko rozwiąże problem. Nie ma lepszego sposobu na odstraszanie kuny niż wezwanie ekspertów z doświadczeniem i uprawnieniami. Dlatego podpowiadamy Ci, co zrobić, jeśli Ty też masz problem z kuną, która zadomowiła się w pobliżu Ciebie:

 

 1. Zastanów się nad wygodnym dla Ciebie terminem.
 2. Zadzwoń do naszego specjalisty: 514 583 200.
 3. Zapomnij o problemie i ciesz się dawnym spokojem!

 

Czekamy, aby Ci pomóc i wyprosić kunę z Twojego domu raz na zawsze! Zadzwoń!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

 • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
 • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
 • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

514-583-200

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

13 + 13 =