Osuszanie budynków Katowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk - OSUSZANIE ŚCIAN

Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz satysfakcję

Osuszacze Kondensacyjne Katowice

Mieszkańcu Katowic, a także całego Śląska i Małopolski – firma Dezynfeusz kieruje dziś ofertę osuszania kondensacyjnego i wszelkich powierzchni mieszkalnych właśnie w Twoim mieście! Dlatego jeżeli jesteś jedną z tych osób, która walczy z wilgocią lub zalaniem bądź chcesz zlikwidować wilgoć z podmokłego budynku koniecznie się z nami skontaktuj! Zlikwidujemy Twój problem w mgnieniu oka!

Kilka słów o samym problemie wilgoci i zalań! Gdyż z ich powodu tutaj jesteśmy!

Zalanie i wilgoć są problemem, które nie zawsze nas dotyczą, jednak w każdej chwili możemy stać się ich ofiarom. Otóż by doszło do zalania, a jeszcze prościej by wytworzyła się wilgoć nie trzeba długo czekać. Wszelkie awarie rur, zaworów; brak izolacji cieplnej, która prowadzi do wytworzenia się mostków termicznych; zła pogoda i związane z nią ulewne deszcze, powódź. Wszystkie te sytuacje prowadzą właśnie do wytworzenia się wilgoć i zalań pomieszczeń. Nie wielu jednak wie, że zalanie i wilgoć prowadzą do wytworzenia się kolejnych konsekwencji. Należą do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, powstanie grzyba i pleśni, opóźnienia w pracach budowlanych, osłabienie Twojej odporności. 

Dobór optymalnych osuszaczy kondensacyjnych – wynajem?

Przywieziemy, wynajmiemy i rozstawimy osuszacze kondensacyjne, które będą dopasowane do rodzaju zawilgocenia. Zadzwoń teraz, być może przyjedziemy nawet dzisiaj.

Zapytasz się kim właściwie jesteśmy?

Odpowiedź jest bardzo prosta i następująca – Dezynfeusz! Firma, która oferuje usługi osuszania budynków na szeroką skalę. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy swoją działalność o kolejne miasto Bukowo. Na swoim wyposażeniu posiadamy najlepsze osuszacze, które zlikwidują wilgoć z każdego pomieszczenia, a ich ilość jest na tyle wystarczająca, aby usnąć problem wilgoci i zalania nawet z całych budynków, podmokłych kamienic itp. Współpracujemy z klientem indywidualnym, a także z firmami. Przestrzegamy wszelkich zasad BHP i bezpieczeństwa. Kiedy przyjeżdżamy do klienta robimy rozpoznanie i dobieramy ilość sprzętu do sytuacji. Wszystko odbywa się tak aby nasza praca była 100% skuteczna i trwała jak najkrócej. Dla Nas liczy się Twój czas i satysfakcja!

UWAGA! W dobie pandemii koronawirusa pracujemy w ograniczonych zespołach dwuosobowych. Zachowujemy wszystkie standardy bezpieczeństwa, pracujemy w specjalistycznych strojach. Kiedy skończymy pracę przeprowadzamy ozonowanie, które likwiduje wirusy oraz bakterie z otoczenia.

Teraz śmiało możesz postawić na Dezynfeusza! My nie mamy żadnych tajemnic przed klientem. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i dojedziemy do każdego zakątka Bukowa bez problemu!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy. Piotr Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów. Mariusz Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem. Marek
  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

514-583-200

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

5 + 10 =