Monitoring HACCP

Bezpieczna i higieniczna
produkcja żywności

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Monitoring HACCP

Prowadząc działalność związaną z żywnością, należy przestrzegać określonych zasad i obowiązujących przepisów. Zasady te dotyczą wszystkich etapów produkcji, transportu oraz magazynowania artykułów spożywczych.

System HACCP to w najprostszym ujęciu kompleksowa i wszechstronna ochrona. Monitoring HACCP polega na wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń i stosowania określonych standardów, które mają zapewnić przede wszystkim prawidłową ochronę przed szkodnikami. Wdrażanie planu HACCP jest obowiązkiem każdej osoby prowadzącej biznes związany z żywnością, jak i stosowanie się do zasady Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej (GHP/GMP).  Dostosowanie się do tych zasad jest również obowiązkowe w gastronomii. Działania, które wykonujemy w ramach tej usługi, mają również na celu szybką reakcję w przypadku wystąpienia zagrożenia. Dzięki specjalistycznym urządzeniom monitorujących bardzo szybko otrzymuje się informację o pojawieniu się szkodników i zainfekowaniu artykułów.

W przypadku pojawienia się różnego rodzaju insektów ważna jest szybkość działania. Zignorowanie bądź niezauważenie szkodników zawsze powiększa straty materialne. Monitoring HACCP zapewnia ekspresową reakcję, która umożliwia natychmiastowe podjęcie odpowiednich działań. Usługa Monitoringu HACCP obejmuje również działania profilaktyczne, które zapobiegają pojawianiu się szkodników.

Monitoring HACCP to kompleksowa usługa, która zapewni bezpieczeństwo i pełną kontrolę nad obiektem. Skuteczność tej usługi wynika przede wszystkim z dogłębnych analiz problemów, które mogą wystąpić na danym obszarze. Indywidualnie ustalamy zasady postępowania w przypadku pojawienia się szkodników i opracowujemy skutecznie działania zapobiegawcze. System HACCP zapewnia dokładny monitoring szkodników. W przypadku pojawienia się ich możliwa jest ekspresowa reakcja.

Oferujemy profesjonalną usługę Monitoringu HACCP, która zapewni bezpieczeństwo Tobie, Twoim pracownikom i konsumentom. Wszystkie czynności i wykorzystywane przez nas urządzenia zgodne są z obowiązującymi normami i wymogami.

Wyróżnia nas gwarancja — zarówno najwyższej jakości usług, jak i satysfakcji. Zdecyduj się na profesjonalne usługi Dezynfeusza, a oszczędzisz czas i zyskasz bezpieczeństwo. Dzięki nam masz pewność, że monitoring HACCP jest wdrożony prawidłowo. Gwarantujemy, że wykonana przez nas usługa zostanie zaakceptowana przez Sanepid. W przeciwnym razie zwrócimy całkowity koszt usługi.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z Dezynfeuszem, o nic nie musisz się martwić. Dowodem na to są setki zadowolonych Klientów oraz bezproblemowe kontrole pracowników Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Oprócz wdrażania systemu zajmujemy się również prowadzeniem pełnej dokumentacji HACCP, co jest dużym ułatwieniem szczególnie dla osób stawiających pierwsze kroki w branży. Książka HACCP to podstawa profesjonalnie prowadzonej działalności. Już dziś rozwiąż problem pojawiających się insektów i zadbaj o prawidłową higienę obiektu. Zapewniamy pełną dyskrecję, dbając przede wszystkim o Twój komfort.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

11 + 6 =