Dezynsekcja

Skuteczny sposób na insekty
Nie czekaj!

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Dezynsekcja

Problem szkodliwych insektów wymaga kompleksowego działania, które nie będzie rozwiązaniem tymczasowym. Proces dezynsekcji przeprowadza się w celu skutecznego i trwałego oczyszczenia obiektu z insektów. Powodami, dla którego podejmuje się takie działania, są najczęściej względy ekonomiczne oraz oczywiste powody sanitarne.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi dezynsekcji, w ramach których usuwamy problem skutecznie i trwale. Obszar naszego działania obejmuje eliminację insektów każdego rodzaju i w każdym stadium rozwoju, od larwy do osobników dorosłych. Firma dezynsekcyjna to jedyne rozwiązanie problemu pojawiających się insektów.

W ramach usługi jaką stanowi dezynsekcja, usuwamy:

Gwarancją skuteczności i profesjonalizmu oferowanej przez nas usługi dezynsekcji jest indywidualne podejście do każdego przypadku. W naszej firmie wykorzystujemy szereg metod, które odpowiednio dobrane do problemu gwarantują skuteczność naszych działań. Zwalczymy każdego rodzaju insekty, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Oznacza to, że zajmiemy się dezynsekcją pluskiew, jak i usuniemy muchy.

W przypadku wszelkiego rodzaju insektów, stosowana jest przede wszystkim metoda chemiczna, polegająca na opryskiwaniu problematycznego miejsca środkami całkowicie eliminującymi insekty, które giną w wyniku kontaktu z powierzchnią opryskiwaną chemikaliami. Tę metodę cechuje w pierwszym rzędzie jej szybkość oraz skuteczność. Wykorzystywane środki dobierane są indywidualnie do sytuacji w budynku, którego użytkownicy lub mieszkańcy zmagają się z problemem uciążliwych insektów. Bierzemy pod uwagę jego funkcję (dom mieszkalny, magazyn, budynek użyteczności publicznej) i stawiamy na środki, które są w pełni bezpieczne dla mieszkańców lub użytkowników posesji, a także przetrzymywanych przez nich zwierząt.

Drugą z metod, w której specjalizuje się nasza firma, są pułapki feromonowe. Pełne efekty ich działania są nieco bardziej oddalone w czasie w porównaniu z metodą opryskiwania chemikaliami, jednakże pułapki feromonowe, jako fizyczna metoda rozwiązywania problemu insektów, daje możliwość stałego monitorowania populacji danego rodzaju szkodników i kontroli skuteczności innych metod, w tym metody opryskowej.

W usuwaniu insektów szczególnie polegamy na metodzie fumigacji, która ceniona jest przez zarówno przez nas, jak i naszych Klientów za jej neutralność w stosunku do materiału czy pomieszczenia wystawionego na jej działanie. W procesie fumigacji insekty usuwane są za pomocą chemikaliów w formie dymu, pary wodnej lub gazu. Wszystkie fumiganty są środkami, które nie mają wpływu na obiekt poddany temu procesowi, co stanowi niewątpliwą zaletę tej metody.

W usuwaniu wszelkiego rodzaju insektów liczy się przede wszystkim indywidualne podejście do przypadku, które wyraża się w doborze środków skutecznych w danej sytuacji. Dezynsekcja to usługi, które szybko rozwiążą problem ze wciąż powracającymi nieproszonymi gośćmi. Cena usługi zawsze jest ściśle związana z konkretnym przypadkiem i rodzajem zwalczanych insektów. Cennik dezynsekcji udostępniamy po wstępnej analizie danego problemu, zapewniając przy tym odpowiedni koszt względem planowanych czynności. Oprócz profesjonalizmu, skuteczności i szerokiego wachlarza stosowanych przez naszą firmę metod, nasi klienci cenią nas sobie za dyskrecję, z jaką na stałe rozwiązujemy problem insektów.

Przeczytaj nasz artykuł w National Geographic o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów, przygotowany przez naszych ekspertów.

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

514-583-200

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie naszych klientów

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr

Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz

Właściciel, Tapicer Zabrze

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

8 + 4 =