Osuszanie powietrza Katowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania powietrza? Zadzwoń:

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Osuszanie powietrza Katowice

Pogoda nie sprzyja i masz problem z wilgocią? Goni Cię termin robót budowlanych i potrzebujesz osuszania powietrza? Nic prostszego! 

Zadzwoń do Dezynfeusza! Firmy, która zna się na rzeczy; firmy, która profesjonalnie podchodzi do sprawy; firmy, która posiada nie tylko najnowocześniejszym sprzęt, ale także najlepszą, odpowiednio wykwalifikowaną kadrę.

Kilka konkretów na temat zalania i wilgoci. 

Zalanie i wilgoć to problem powszechnie znany. Wystarczy awaria, ulewne deszcze i problem tworzy się sam. Źle wykonana izolacja cieplna budynku prowadzi do powstania mostków termicznych. Te wszystkie sytuacje to przyczyny zalań i wilgoci, które czasami nas dopadają, a czasami omijają szerokim łukiem. Jednak kiedy już staniemy się ich ofiara należy szybko reagować i je usuwać. Źle usunięta wilgoć bądź zalanie prowadzą do poważniejszych konsekwencji jakimi są osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie się pleśni i grzyba, wydłużają się terminy prac, a co najgorsze osłabia się Twoja odporność, a Ty zaczynasz chorować.

Dlatego? Nie czekaj długo z podjęciem decyzji. Usuń problem niż przerodzi się w następny i wybierz skuteczne osuszanie powietrza!

Kim jesteśmy, kilka słów o nas, gdyż warto wiedzieć z kim masz współpracować.

Firma Dezynfeusz działa na terenie Polski dobrych kilka lat, w tym czasie ciężko pracowaliśmy i dzięki temu wyszkoliliśmy i podnieśliśmy kwalifikacje swoich pracowników. Wszystko tak, aby móc poszerzyć swoją działalność na kolejne miasta Polski. Od dziś działamy również w Niepołomicach, dlatego nie czekaj – zadzwoń! Na prawdę posiadamy najnowszy sprzęt, przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Działamy według określonych zasad: przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy oględzin pomieszczenia, dobieramy ilość sprzętu do sytuacji i wielkości problemu. Dzięki szerokiej kadrze i odpowiedniej ilości sprzętu współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.

Wystarczająco Cię przekonaliśmy? Dobrze – zadzwoń! Nasi pracownicy czekają na Twój telefon!

Ważny komunikat! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w najostrzejszych zasadach bezpieczeństwa. Pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a po zakończeniu prac dokonujemy ozonowania, które likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Dodatkowo ograniczyliśmy swoje zespoły do grup dwuosobowych. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo nade wszystko!

Śmiało postaw na Dezynfeusza i dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy! Ty też możesz cieszyć się suchością w swoich czterech ścianach!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

12 + 13 =