Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pcheł

Jak pozbyć się pcheł?

Pchły bardzo często towarzyszą naszym czworonożnym przyjaciołom. Nawet nie zauważymy, kiedy a po powrocie ze spaceru nasz pies zaczyna się znacznie częściej drapać. Taka sytuacja powinna od razu włączyć czerwoną lampkę. Jak rozpoznać pchły? Czy są groźne również dla ludzi?

Pchły się niewielkich rozmiarów i cechują się ogromną sprawnością. Bardzo szybko się przenoszą, przez co ciężko je zlokalizować i zobaczyć. Ich ukąszenia wywołują przede wszystkim świąd i mogą wywoływać nieprzyjemne podrażnienia. Czasem zdarza się tak, że pchły upatrują sobie za swoje ofiary również ludzi.

Weterynarze zalecają stosowanie profilaktycznych obroży przeciwpchelnych oraz używanie specjalnych szamponów. Często jednak zdarza się tak, że nie są one w stanie całkowicie ochronić naszych pupili. Pchły bez problemu przenoszą się, przez co problem nie jest łatwy w samodzielnym rozwiązaniu. Sklepowe środki zazwyczaj działają przez krótki czas i pchły wracają.

Bardzo często polecanym domowym sposobem w walce z pchłami jest spryskiwanie zwierzęcia mieszanką octu z wodą. Nie trzeba nikogo długo przekonywać, że jest to bardzo nieprzyjemne przeżycie dla czworonogów. Nie narażaj swoich zwierząt na dodatkowy stres i podejmij słuszną decyzję w zwalczaniu pcheł.

Firma Dezynfeusz zna sposób jak całkowicie zwalczyć pchły z naszego domowego otoczenia. Konieczna jest kompleksowa dezynsekcja. Usługa dezynsekcji w walce z pchłami polega na zastosowaniu specjalistycznych środków, dostępnych wyłącznie dla osób z branży DDD. Działania zwalczające insekty obejmują całą powierzchnię narażoną na ich występowanie.

Tylko kompleksowa, profesjonalna dezynsekcja dokładnie pozbędzie się pcheł. Przywróć komfort życia sobie i swoim pupilom. Dzięki usługom Dezynfeusza nasze domowe zwierzęta znów mogą się cieszyć spokojnym życiem. A to wszystko na wyciągnięcie ręki! Zdecyduj się na dezynsekcje już dziś!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 14 =