Fumigacja

Czyli najlepszy sposób na walkę z insektami i gryzoniami
Wykorzystaj to!

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Fumigacja

Pośród wszystkich usług oferowanych przez naszą firmę, szczególne miejsce zajmuje usługa profesjonalnej fumigacji, która nie bez powodu cieszy się uznaniem zarówno naszych specjalistów, jak i klientów, dla których ją wykonywaliśmy.

Fumigacja jest metodą walki ze szkodnikami takimi jak gryzonie czy insekty za pomocą środków chemicznych rozpylanych w formie dymu, gazu lub pary. Związana jest również z wykorzystywaniem właściwości uzyskiwania wysokiej temperatury. Usługa ta posiada wszechstronne zastosowanie, które doskonale sprawdzi się przy fumigacji drewna, jaki i fumigacji domu. Fumigacja gazowa to świetne rozwiązanie w walce z różnego rodzaju szkodnikami. Dzięki oddzieleniu fumigowanego elementu za pomocą specjalnego „opakowania”, do którego wtłacza się fumiganty, czyli substancje zwalczające szkodniki, gwarantowane jest bezpośrednie działanie tychże substancji na obiekt, a przez to wyjątkowa skuteczność procesu gazowania.

Jesteśmy specjalistami w zakresie fumigacji, a nasze doświadczenie w jej przeprowadzaniu obejmuje szereg różnych obiektów, takich jak:
• obiekty sakralne (kościoły),
• obiekty rolnicze (młyny i silosy),
• elementy wykorzystywane w transporcie (drewniane palety i europalety)
• meble,
• zboże,
• wszystkie inne obiekty, w przypadku których adekwatna jest metoda fumigacji.

Powyższe obszary to tylko nieliczne przykłady, w których fumigacja jest niezbędna. Niewiele osób wie, że usługa ta doskonale radzi sobie w walce ze szkodnikami. Jednym z przykładów zwalczania szkodników jest fumigacja kretów. Jest to prosty i skuteczny sposób pozbycia się kretów, które mogą doprowadzić Twój ogród do ruiny.

Fumigacja doskonale sprawdza się również w walce z różnego rodzaju szkodnikami drewna. Jeśli słyszysz dziwne odgłosy, skrobanie, a na drewnianych powierzchniach pojawiają się niewielkie otwory, to znak, że Twoje meble lub elementy konstrukcji zaatakowały szkodniki. Fumigacja to najlepszy sposób wali z często występującymi kornikami i kołatkami domowymi. Przekonaj się, że ich zwalczenie może być szybkie i skuteczne. Wybór fumigacji to doskonały sposób na zadbanie o antyki.

Nasza oferta usług gazownia jest szczególnie atrakcyjna dla wszystkich firm zajmujących się transportem międzynarodowym, w którym fumigacja palet czy kontenerów jest odgórnym wymogiem. Fumigacja eksportowa gwarantuje bezpieczeństwo i właściwą ochronę. Wysoka jakość przeprowadzanego przez nas gazowania jest gwarantowana doświadczeniem, doborem odpowiednich środków i profesjonalizmem działania. Nie pozwól, aby Twój dobytek legł w gruzach. Fumigacja domu nie zawsze wiąże się z wysoką ceną usługi. Zazwyczaj niewielkim kosztem można w łatwy sposób uratować cenne rzeczy. Szczególną zaletą samej fumigacji jest jej delikatność oraz neutralność połączona z wysoką skutecznością i miarodajnymi efektami.

Gazowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod walk ze szkodnikami, która jednocześnie nie ma żadnego wpływu na element poddany fumigacji, dzięki czemu nie stanowi ona zagrożenia dla konstrukcji budynków i nie powoduje zmiany jakości czy cech fumigowanych obiektów. Jest to uniwersalna metoda walki ze szkodnikami, która z powodzeniem może być wykorzystywana zarówno w przypadku firm i należących do nich obiektów, jak i osób prywatnych oraz zamieszkiwanych przez nich posesji.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

15 + 10 =