Usuwanie mrówek faraona i mrówek czarnych

Zamów skuteczne
usuwanie mrówek z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Usuwanie mrówek

Są małe i niepozorne. Nie wyglądają na gatunek owada, który może w jakimkolwiek stopniu przysporzyć problemów mieszkańcom domu lub użytkownikom biura. Jednak mrówki faraona, popularne faraonki, lub mrówki czarne, potrafią szybko zamienić się z niepozornego owada w najeźdźcę, który całymi setkami będzie przemierzał naszą kuchnię czy łazienkę.

Miejsca zamieszkiwane przez ludzi, takie jak bloki mieszkalne, są idealnym miejscem rozwoju mrówek. Oferują im klimat, w którym rozwijać się mogą bez przeszkód – uwielbiają one suche, ciepłe mieszkania z dostępem do nieco bardziej wilgotnych miejsc, takie jak łazienka. W tych warunkach rozmnażanie mrówek przebiega w sposób niekontrolowany i najczęściej, gdy zauważamy problem, jest on już na tyle poważny, że trudno sobie z nim samemu poradzić. Niestety mrówki coraz częściej spotykane są wewnątrz lokali, nie tylko w ogrodzie, czy na działce. Jeśli zauważyłeś je w domu, na pewno zacząłeś się zastanawiać jak pozbyć się mrówek.

Kluczem do zrozumienia, dlaczego zwalczanie mrówek jest tak problematyczne, jest poznanie ich mechanizmu życia i rozmnażania. Na czele jednej kolonii (która w przypadku mrówek faraona nie ma nic przeciwko współpracy z innymi koloniami zamieszkującymi ten sam teren) stoi królowa, której śmierć dla gniazda faraonek wcale nie oznacza nieodwracalnej w skutkach katastrofy. Samce wylęgają się z niezapłodnionych jaj, a robotnice są w stanie „wychować” przyszłą królową, jeśli poprzednia zginie. Wynika z tego, że cała kolonia mrówek może rozwinąć się zaledwie z jednej robotnicy, której udało się przeżyć, i jednego ocalonego jaja.

Właśnie to sprawia, że mrówki, a szczególnie mrówki faraona, są wyjątkowo trudne w pozbyciu się ich z mieszkania; niewielkim pocieszeniem jest fakt, że w domu „opanowanym” przez mrówki nie ma miejsca dla karaluchów i pluskiew, gdyż ich larwy stanowią cel ataku kolonii jako potencjalne pożywienie; mrówki karmią się wszystkim, co znajdą na swojej drodze, zaczynając od chleba i owoców, po jedzenie psów i kotów.

Wielu z właścicieli mieszkań, w których się one zalęgły, nie do końca wie, jak pozbyć się mrówek tak, aby kolonia się nie odrodziła. Jak wytępić mrówki? W sklepach dostępnych jest wiele środków owadobójczych, które mają na celu wyeliminować ten problem, zaczynając od środków chemicznych po pułapki lepowe. Usuwanie mrówek z mieszkania nie jest jednak tak łatwe, jak zastosowanie ogólnodostępnych środków. Jak zwalczyć mrówki szybko i skutecznie? Ze względu na liczebność mrówek, łatwość ich rozmnażania i trudność w odnalezieniu gniazda, niejednokrotnie jedynym skutecznym wyjściem jest wezwanie firmy wyspecjalizowanej w walce z mrówkami.

Specjaliści od DDD, czyli dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji mają nie tylko odpowiednie doświadczenie, które podpowiada im, który sposób na mrówki w domu jest najlepszy, ale również wyposażeni są w znacznie skuteczniejsze środki owadobójcze, które dają dużo lepsze efekty niż jakikolwiek preparat zakupiony w sklepie. Dzięki posiadanym kwalifikacjom fachowcy wiedzą jak zlikwidować niechciane owady, w tym również mrówki. W przypadku owadów licznie wędrujących po pomieszczeniu nie warto inwestować w tanie środki – zwalczanie mrówek to zadanie, które wymaga kompleksowego oraz profesjonalnego podejścia i jedynie specjalista jest w stanie szybko, oraz skutecznie pozbyć się całej kolonii lub szeregu kolonii współistniejących ze sobą w obrębie budynku.

Jako specjaliści w branży DDD oferujemy szereg profesjonalnych usług. W walce z mrówkami stosujemy jedyną, najskuteczniejszą metodę, czyli dezynsekcję. Każdy wezwany fachowiec wie jak zlikwidować mrówki na terenie Twojej posesji. Zdecyduj się na profesjonalną dezynsekcję – to jedyny sposób na skuteczne usunięcie mrówek.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

6 + 3 =