Dezynfeusz Śląsk

Mamy sposób na prusaki!

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Zwalczanie prusaków

Prusaki w mieszkaniu, obok karaluchów i pluskiew, są jednymi z najbardziej znienawidzonych insektów, których pojawienie się natychmiastowo wywołuje obrzydzenie i skojarzenie z brudem oraz zaniedbanym mieszkaniem. W momencie zauważania pierwszego z tych insektów, należy podjąć odpowiednie kroki, by zlikwidować rozwijającą się kolonię i zapobiec jej rozprzestrzenianiu. Musisz działać wyjątkowo szybko i odpowiedzialnie, jeśli zauważyłeś prusaki w bloku! Te owady szybko opanują nawet całe osiedle!

Aby likwidacja prusaków była skuteczna, należy umieć odróżnić te owady od podobnych im karaluchów.

Jak odróżnić prusaka od karalucha? Pierwszy z owadów jest zdecydowanie mniejszy od tego drugiego; prusaki zabarwione są na kolor brunatnożółty, przy czym samice są ciemniejsze od samców. Chociaż posiadają skrzydła, insekty te używają ich jedynie do amortyzowania upadku z wysokości, nie latając w pełnym znaczeniu tego słowa. Prusaki rozmnażają szybko: jednorazowo samica składa około sześciu jaj, z których wylęgnąć się może nawet 40 larw, a cały proces powtarzany jest jest od czterech do ośmiu razy w ciągu całego jej życia.

Prusaki są insektami znanymi na całym świecie i powszechnie występującymi tam, gdzie żyją ludzie. Uwielbiają one pomieszczenia z łatwym dostępem do wilgoci oraz pożywienia, takie jak kuchnie i łazienki. Oznacza to, że chociaż brud może stanowić idealną pożywkę dla tych insektów, nie ominą one również pomieszczeń i budynków całkowicie zadbanych, jeśli tylko znajdą w nich korzystne dla rozwoju warunki. Może się zdarzyć, że prusaki zawędrują do innych pomieszczeń w budynku, jednakże na ogół powracają one do miejsca, w którym się zalęgły, niechętne, by je porzucić. Odchody prusaków naznaczone są feromonami, które znaczą terytorium i wabią kolejne osobniki – właśnie dlatego obecność jednego z tych owadów jest niepodważalną zapowiedzią pojawienia się kolejnych.

Biorąc pod uwagę ich naturę, prusaki nie są jedynie szkodnikami gospodarczymi. Stanowią one, oczywiście, zagrożenie dla wszystkich zapasów żywności zgromadzonych w mieszaniu, restauracji, magazynie czy hotelu oraz wszystkich innych budynkach, w których insekty mogą znaleźć wodę i pożywienie, szczególnie owoce. Główny powód, dla których zwalczanie prusaków jest koniecznością, stanowią przenoszone przez nie mikroorganizmy: bakterie, wirusy, grzyby oraz pasożyty. Prusaki odpowiedzialne są za rozprzestrzenianie się chorób takich jak tyfus, cholera, gruźlica, a nawet dżuma i trąd. W szpitalach, hotelach i innych podobnym im obiektach usuwanie prusaków poprzez profesjonalną dezynsekcję jest obowiązkowym punktem dbałości o czystość miejsca.

W sklepach dostępnych jest wiele środków owadobójczych, które mają pomóc w walce z prusakami. Osoby chcące wziąć zwalczanie prusaków w swoje ręce, zaopatrzyć się mogą w lepy, żele, spraye oraz inne wabiące je środki owadobójcze. Bardzo popularny jest także kwas borowy. Jednak jego sława nijak ma się do skuteczności – osoby używające właśnie tego domowego sposobu na prusaki, jedynie nabawiły się jeszcze gorszego problemu, ponieważ owady z powodzeniem zdążyły się rozmnożyć. Dlatego pytani „Jak usunąć prusaki domowym sposobem?” zawsze podkreślamy, że bezwzględnie należy  pamiętać, że najskuteczniejsza w usuwaniu prusaków, okaże się firma oferująca dezynsekcję prusaków. Nasi eksperci wykorzystują do tego środki, które są znacznie silniejsze od jakichkolwiek preparatów dostępnych w sklepach i z tego powodu gwarantują pozbycie się prusaków skutecznie i na stałe. Z pomocą takich specjalistów tępienie prusaków będzie szybkie, bezpieczne i – co najważniejsze! – skuteczne.

Dlatego, jeśli Ty lub Twoi znajomi, zastanawiacie się jak pozbyć się prusaków, to najlepiej od razu zadzwonić do naszych ekspertów. Oni zupełnie za darmo doradzą i podpowiedzą, co robić. Zapraszamy!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

11 + 12 =