Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy 100% skuteczności
naszych zabiegów.

Dezynfeusz Śląsk

WSZYSCY NASI SPECJALIŚCI
PORUSZAJĄ SIĘ NIEOZNAKOWANYM SAMOCHODEM!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Gwarancja

Każda z osób poszukujących specjalistów od dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oczekuje, że świadczone przez wezwaną firmę usługi będą tymi na najwyższym poziomie.

Dezynfeusz oferuje swoim Klientom tylko to, co najlepsze i najskuteczniejsze. Potwierdzona wysoka jakość naszych usług wynika z przygotowania i doświadczenia pracujących dla nas specjalistów oraz wiary, że najważniejszym ogniwem firmy jest Klient.

Zatrudniamy najlepszych z najlepszych

Wszyscy nasi pracownicy są osobami posiadającymi odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje – pracują dla nas tylko Ci, którzy, dzięki swoim kompetencjom i wiedzy, są w stanie stanąć na wysokości najtrudniejszego z zadań i rozwiązać każdy problem.

Wykorzystujemy najlepsze ze środków

Dzięki stałej współpracy z największymi dystrybutorami środków przeciw owadom i gryzoniom mamy dostęp do najlepszych i najskuteczniejszych narzędzi pracy. Dzięki wiedzy, jak z nich korzystać, zapewniamy 100% ich skuteczności.

Wierzymy, że każde zlecenie jest inne

Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Nasi specjaliści podczas wizyty analizują sytuację tak, by dobrać najskuteczniejszy plan działania; dzięki braku rutynowego podejścia upewniamy się, że wybrane przez nas metody przyniosą najlepsze rezultaty.

Jesteśmy dyskretni

Zdajemy sobie sprawę, że problem gryzoni, owadów czy zakażenia pomieszczenia nie jest czymś, o czym nasi Klienci lubią mówić sąsiadom. Pracując, dbamy o ich komfort płynący z naszej anonimowości – żaden z wykorzystywanych przez nas samochodów nie jest oznakowany jako wóz specjalistów DDD, a my sami wiemy, jak zachować dyskrecję naszych działań.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza

Dbamy o to, by wzywającym nas osobom pomóc skutecznie; wsłuchani w ich potrzeby, stawiamy na efektywność naszej pracy i otwarci jesteśmy na uwagi, które pozwalają nam się ciągle rozwijać.

Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.

Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!

Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

Zadzwoń teraz: 514-583-200 i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

14 + 13 =