Dezodoryzacja

Najlepszy sposób na brzydkie zapachy
Zamów już dziś!

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Dezodoryzacja

Chociaż wiele osób próbuje na własną rękę przeciwdziałać nieprzyjemnym zapachom czy to w domu, czy w biurze, często okazuje się, że sytuacja wymaga wezwania specjalisty. Właśnie takim osobom oferujemy profesjonalne usługi dezodoryzacji, czyli kompleksowego usuwania nieprzyjemnych zapachów, wliczając w to usunięcie źródła problemu. Aby zapewnić większy komfort klientów proszących nas o wizytę, każdy z naszych specjalistów porusza się nieoznakowanym samochodem i zachowuje pełną dyskrecję podczas wykonywania swoich obowiązków.

W procesie usuwania zapachów różnego pochodzenia wyróżnia się wiele metod i sposobów, które dobierane są zależnie od sytuacji; jedną z metod jest zmniejszenie natężenia zapachu (tak zwane zwiększenie progu jego wyczuwalności), a drugą jest jego ukrycie pod inną, tym bardziej przyjemną dla nosa, wonią. W rozwiązaniu problemu najważniejsze jest jednak zlokalizowanie i usunięcie jego źródła, na czym też skupiają się nasi specjaliści, oferując szereg sposobów i metod, dzięki którym skutecznie i trwale usuwamy powód nieprzyjemnych zapachów.

Nasza firma indywidualnie podchodzi do każdego zlecenia, profesjonalnie dobierając metody pracy do każdego specyficznego przypadku; usługi dezodoryzacji możemy przeprowadzić zarówno w pomieszczeniach prywatnych (kuchnie, łazienki, piwnice, strychy) jak i w całych budynkach (klatki schodowe, zsypy). Współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale również z obiektami gastronomicznymi, szpitalami, hotelami i placówkami medycznymi, szkołami oraz wszystkimi miejscami użyteczności publicznej. Przeprowadzamy profesjonalną dezodoryzację każdego rodzaju budynku i pomieszczenia od domów do biur, stawiając na metody, które są skuteczne oraz dają wymierny, trwały efekt. Wśród metod używamy m.in. ozonowania (korzystamy z profesjonalnego generatora ozonu).

Satysfakcja naszych klientów i ich pozytywna opinia końcowa są naszym absolutnym priorytetem, a liczne przychylne komentarze na temat naszej firmy dowodzą profesjonalizmu, z jakim przeprowadzamy usługi dezodoryzacji. Pozostajemy do dyspozycji klientów na terenie całego województwa śląskiego, zachęcając do zaufania naszym specjalistom, którzy na stałe pozbędą się problemu niechcianych zapachów wraz z ich źródłem.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 2 =