Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie kretów

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Usuwanie kretów

Każdy posiadacz działki lub ogrodu przynajmniej raz w życiu miał do czynienia z charakterystycznym, stożkowatym wzniesieniem, które nagle wyrosło na trawniku. Tak, jak nie ma dymu bez ognia, nie ma kretowisk bez kreta.

W Polsce najbardziej popularny jest kret europejski, będący małym zwierzęciem o długości tułowia osiągającej do dwudziestu centymetrów. To ssak o dość krępej budowie, maleńkich, niewrażliwych na światło oczach i uszach pozbawionych zewnętrznej małżowiny. Dzięki silnym przednim łapom krety są w stanie ryć w ziemi, pod którą wiodą życie. Jeśli zauważyłeś na terenie swojej posesji kopce, na pewno zacząłeś się zastawiać jak zwalczyć krety. Oprócz niszczenia idealnie wypielęgnowanego trawnika warto dowiedzieć się jaki tryb życia prowadzą i jakie mogą spowodować straty.

Charakterystyczne kopce, które pojawią się na trawniku, są dowodem obecności jednego z tych osobników na terenie działki lub ogrodu. Poza okresem rozpłodowym krety żyją samotnie i są w stosunku do siebie agresywne, dlatego mało prawdopodobne jest, by kilka z nich zamieszkiwało ten sam obszar. Podziemne, krecie gniazdo zbudowane jest z mchu i trawy, a w specjalnie przygotowanej do tego celu komorze krety zbierają zapasy na zimę – podstawę ich diety stanowią dżdżownice, pędraki, larwy, owady, a nawet mniejsze gryzonie, ślimaki i żaby. Na działce lub w ogrodzie krety mają pod dostatkiem wszystkie niezbędne pokarmy.

Krety, chociaż same w sobie nie stanowią zagrożenia dla człowieka, nie są mile widziane na większości działek lub ogrodów. Pomijając estetykę i fakt, że kretowiska psują wygląd trawnika oraz utrudniają jego koszenie, podczas drążenia podziemnych tuneli krety przecinają korzenie zasadzonych przez człowieka roślin, które następnie obumierają. Krety pośrednio przyczyniają się również do spadku jakości gleby, gdyż żywią się głównie dżdżownicami, które tę glebę spulchniają i zapewniają optymalny poziom próchnicy. Krety bez wątpienia są szkodnikami, które mogą przyczynić się do ogromnych strat na działce. Z tego względu właściciele ogrodów i działek poszukują pomocy kogoś, kto wie, jak pozbyć się kretów lub szukają odpowiedzi na to pytanie w Internecie i poradnikach dla ogrodników.

Jedyną, skuteczną metodą walki z kretami jest nawiązanie współpracy z firmą oferującą usługę deratyzacji. Dezynfeusz to lider na rynki w branży DDD. Nasi fachowcy bez problemu poradzą sobie z usunięciem kreta z ogrodu szybko i dokładnie. Dzięki nam masz pewność, że nasze działania będą skuteczne i przyniosą oczekiwany efekt. Tylko profesjonalne czynności skutecznie wytępią krety. Nie pozwól na pojawianie się wciąż nowych kopców na działce lub wokół domu.

Jak zlikwidować krety samodzielnie? Zwalczanie kretów domowymi sposobami polega przede wszystkim na ich odstraszaniu i wyłapywaniu; popularne są wszelkiego rodzaju odstraszacze dźwiękowe, które mają działać na wyczulony u kretów słuch. Inną metodą jest zakładanie pułapek, na przykład ze słoika, w które kret wpada, a następnie jest wynoszony poza teren działki. Stosując te sposoby, trzeba znać kreci „rozkład dnia” – zwierzęta te najbardziej aktywne są wczesnym rankiem, dlatego też właśnie wtedy działkowcy i ogrodnicy znajdą najwięcej kretowisk rozsianych po trawniku. Pamiętaj, że skuteczność działania domowych metod nie zawsze jest gwarantowana. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania fachowcom, którzy wiedzą jak zlikwidować krety.

Próby usunięcia kreta z ogródka najczęściej podyktowane są chęcią ochrony nie tylko trawnika, ale również podcinanych przez te zwierzęta roślin. Osoby, które chcą się podjąć tego zadania, muszą wyposażyć się nie tylko w środki, ale i w wiedzę na temat tego, jak pozbyć się kretów z ogrodu tak, by już do niego nie powróciły.

Skorzystaj z oferowanej przez nas deratyzacji, a skutecznie wytępisz wszystkie krety. Wezwana na miejsce ekipa wie jak wytępić krety i jak rozwiązać Twój problem w mgnieniu oka!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 1 =