Osuszanie murów Katowice

POTRZEBUJESZ SZYBKIEGO I SKUTECZNEGO OSUSZANIA MURÓW? ZADZWOŃ:

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Osuszanie murów Katowice

Mieszkańcy Katowice i okolic jesteśmy tutaj dla Was, dzięki Nam pozbędziesz się swojego problemu wilgoci oraz zalania szybko i skutecznie. Wystarczy tylko, że skontaktujesz się z nami i zarezerwujesz swój własny termin na osuszanie murów! Dojeżdżamy do swoich klientów zupełnie GRATIS!

Problem z zalanym mieszkaniem, budynkiem? Szukasz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci w likwidacji efektów zalania? Chcesz jednak, aby odbyło się to szybko i bezpiecznie? Dobrze trafiłeś – nasza firma zajmuje się iniekcją krystaliczną, która jest idealnym rozwiązaniem na Twoje zmartwienia! Iniekcję krystaliczną można podzielić na sposób w jaki jest wykonywana. Dlatego możemy wyróżnić:

  • iniekcje krystaliczną,
  • iniekcję ciśnieniową,
  • iniekcje ścian,
  • iniekcje murów.

Osuszanie murów polega na dobraniu odpowiedniej metody aplikacji kremowego preparatu do ścian do zaistniałej sytuacji w domu klienta. Preparat tworzy poziomą barierę, która powstrzymuje dalsze rozprzestrzenianie się wilgoci. Działamy kompleksowo – przed wykonaniem iniekcji krystalicznej nasza firma w zależności od sytuacji: usuwa grzyba i pleśń ze ścian, a także osusza ściany. 

Wykonasz u nas osuszanie ścian oraz izolację poziomą. Dzięki iniekcji krystalicznej pozbędziesz się wilgoci szybko i skutecznie, gdyż jesteśmy w stanie w ciągu jednego dnia zlikwidować problem bez względu na wielkość problemu i budynku. Już nie trzeba wykonywać zabiegu podcinania murów. Iniekcja krystaliczna to metoda nieinwazyjna, która jest dużo tańsza od innych metod osuszania i likwidacji wilgoci/zalania. Zero ryzyka przy maksimum skuteczności.

W przypadku zalań i wilgoci dużym problemem są jego skutki. Grzyb i pleśń na ścianach, bakterie dodatkowo nieprzyjemny zapach i wygląd. Iniekcja krystaliczna pomoże w odpowiedni sposób zabezpieczyć Twoje ściany, aby skutki zalań i wilgoci już nigdy Cię nie zaskoczyły!

Likwidujemy wszelkie szkody związane z zalaniem i wilgocią. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy znają się na rzeczy, mają na swoim koncie tysiące uratowanych budynków. Dzięki odpowiednim miernikom badamy poziom zawilgocenia, aby dobrać odpowiednią metodę do zaistniałej sytuacji. Likwidujemy podstawowy problem, a Iniekcją krystaliczną zabezpieczamy przed następnymi skutkami. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki któremu Twój problem zniknie w jeden dzień. Nasi fachowcy podpowiedzą Ci jak uchronić się przed następnym zalaniem! Dezynfeusz zawsze wykonuje swoją pracę od początku do końca!

Nasi eksperci przeprowadzają specjlaną inspecję, w której szacują jakie szkody są oraz jakie metody będzie trzeba zastosować aby 100% oraz skutecznie pozbyć się problemu i doprowadzić Państwa dom do stanu pierwotnego. Polecamy usługi odgrzybiania, ozonowania, a także osuszania. U nas załatwisz swoje sprawy skutecznie i rzetelnie. Zadzwoń! Nasi fachowcy pomogą dobrać Ci odpowiednią metodę działań do zaistniałego problemu, dobierzemy ofertę do Twoich potrzeb!

Dezynfeusz działamy w Katowicach i okolicy, znajdziesz nas również na terenie innych miast województwa małopolskiego oraz innych częściach Polski. Dezynfeusz to firma, która od lat pomaga naszym klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z wilgocią w budynkach. Dojeżdżamy GRATIS do swoich klientów! Z naszymi usługami satysfakcja gwarantowana!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

7 + 15 =