Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie gniazda szerszeni

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Usuwanie gniazda szerszeni

Widok dużego, podobnego do osy lub pszczoły owada u wielu osób wywołuje najgorsze skojarzenia. Na sam widok szerszenia wiele osób przypomina sobie regułę, według której już sześć jego użądleń może zabić człowieka. Większość osób wówczas zaczyna się zastanawiać, co odstrasza szerszenie i jak samemu usunąć gniazdo szerszeni. Nie jest to jednak dobry pomysł. Samodzielne usuwanie gniazda szerszeni jest bardzo niebezpieczne. Nie trać czasu na głowienie się nad myślą jak zabić szerszenie.

Gdy okazuje się, że owady te zalęgły się w budynku, niezwłocznie rozpoczynamy poszukiwania kogoś, kto wie, jak zlikwidować gniazdo szerszeni na tyle skutecznie, by problem więcej nie powrócił. Jest to reakcja jak najbardziej prawidłowa, ponieważ usuwanie gniazda szerszeni powinno przebiegać w sposób nie stanowiący zagrożenia dla osoby podejmującej się tego zadania. Doświadczony fachowiec wie jak znaleźć gniazdo szerszeni i wie, czego szerszenie nie lubią. Owady te są bardzo inteligentne, co znacznie utrudnia ich wytępienie. Po zmroku jest to wręcz niemożliwe, gdyż szerszenie w nocy wracają do gniazd. Dlatego bez wątpienia usuwaniem gniazd szerszeni powinna zająć się odpowiednia firma.

Chociaż popularna zasada sześciu użądleń nie jest do końca zgodna z prawdą, dążenie do tego, by jak najszybciej usunąć gniazdo szerszeni jest słuszną decyzją. Warto powierzyć to zadanie osobom, które wiedzą jak odstraszyć szerszenie. Nie wolno zapominać, że jad wszystkich owadów błonkoskrzydłych jest niebezpieczny dla uczulonych na niego osób, powodując gwałtowne reakcje alergiczne (wstrząsy anafilaktyczne). Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, jedno jest pewne – usuwanie szerszeni to zadanie dla profesjonalistów.

Aby odróżnić szerszenia od osy czy pszczoły, należy przede wszystkim wiedzieć, że jest to owad większy od swoich kuzynów, stanowiący ich naturalnego wroga – szerszenie znane są z tego, iż całą grupą atakują pszczele gniazda i bardzo często są zmorą pszczelarzy. Jednakże pomimo tego typu zachowań, jad szerszenia pozostaje słabszy niż jad pszczeli; podczas gdy szerszenie polują głównie na podobne sobie owady i żądlą celem ich zabicia, pszczoły żądlą drapieżniki znacznie większe, podobne niedźwiedziom i innym zwierzętom zagrażającym ulom. Co więcej, szacuje się, że jedynie jedna dziesiąta kolonii szerszeni faktycznie żądli – przykładowo, samce nie są wyposażone w żądła. Nie należy jednak z tego powodu lekceważyć sytuacji i pamiętać, że osobami, które najlepiej wiedzą, jak usunąć gniazdo szerszeni są wykwalifikowani specjaliści.

Cykl życia tych owadów zaczyna się na wiosnę i trwa przez kilka miesięcy. W połowie maja zapłodnione poprzedniego lata samice budzą się ze stanu diapauzy i rozpoczynają budowę gniazda, w którym składają jaja tak, by zaledwie dwa tygodnie później wylęgły się z nich pierwsze robotnice. W ciągu kilku tygodni liczebność kolonii wzrasta do dwustu osobników, a końcem sierpnia gotowe do rozrodu samice opuszczają gniazda, które w ostatnich dniach września są już zupełnie puste. W okresie swojej aktywności, szerszenie wielokrotnie wzbudzają lęk u ludzi.

Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do os, owady te są spokojniejsze i trudniej je sprowokować do ataku; ich poziom agresji wzrasta wraz z poczuciem zagrożenia gniazda. Właśnie ze względu na ten fakt, usuwanie gniazda szerszeni nie powinno przebiegać bez pomocy firmy specjalizującej się w rozwiązywaniu podobnych problemów. Znamy sposób na szerszenie, dzięki nam skutecznie się ich pozbędziesz. Pamiętaj, że usuwanie gniazd szerszeni to zadanie, dla osób z odpowiednim doświadczeniem.

Należąc do grona właśnie takich specjalistów, gwarantujemy, że każdy z naszych pracowników posiada rzetelną wiedzę na temat tego, jak pozbyć się szerszeni z budynków zarówno mieszkalnych, jak i niemieszkalnych. Jedyna skuteczna metoda usuwania szerszeni to dezynsekcja. Dzięki nam usuwanie szerszeni przebiegnie sprawnie i dokładnie. Likwidacja gniazd szerszeni nigdy dotąd nie była tak prosta. Pomocą służymy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom, które zdecydowane są pozostawić zwalczanie szerszeni specjalistom wyposażonym w odpowiednie narzędzia i środki. Przekonaj się, jak łatwe może być usuwanie szerszeni z Dezynfeuszem.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

1 + 13 =