Dezynfeusz Śląsk

PROFESJONALNA DEZYNSEKCJA
REKOMENDOWANY PARTNER DEZYNFEUSZ.PL

Dezynfeusz Śląsk

WSZYSCY NASI SPECJALIŚCI
PORUSZAJĄ SIĘ NIEOZNAKOWANYM SAMOCHODEM!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Jak osuszyć budynek?

Wielu z nas zastanawia się, w jaki sposób tego dokonać – osuszyć budynek, ściany, które w wyniku różnych okoliczności zostały zaatakowane przez wilgoć. Bez względu na to, czy nasz dom stał się rajem dla wilgoci w wyniku powodzi, niesprzyjających warunków atmosferycznych czy zaniedbania – trzeba reagować szybko i myśleć perspektywicznie.

Jeśli nie podejmiemy działania szybko, możemy na zawsze pożegnać się z komfortem życia w zawilgotniałym domu! Jednak osuszanie budynku na własną rękę może nie przynieść oczekiwanych efektów. Wietrzenie budynku, ściąganie tynków czy osuszacze powietrza dostępne na rynku również zawodzą.

A tymczasem prawda jednak jest taka, że wystarczy podejść do sprawy z rozsądkiem i zanim zdecydujemy się na środki zaradcze, zapoznać się dokładnie z aktualną ofertą firm zajmujących się osuszaniem. Wybór bywa trudny, no bo skąd można wiedzieć, która oferta jest naprawdę najlepsza? Dlatego dziś na naszym blogu trochę o tym opowiemy.

Dobrym wyznacznikiem skuteczności danej metody są opinie klientów i badania przeprowadzone przez specjalistów i naukowców. I w tym świetle jednym z najlepszych możliwych rozwiązań jest elektroosmoza. Nie wszyscy wiedzą o jej skutecznym i szybkim działaniu. Nazwa tej usługi może wydawać się na pierwszy rzut oka dość wyszukana, ale bazuje ona na prawach fizyki znanych ludziom od wielu lat. Innowacja i tradycja w jednym urządzeniu elektroosmotycznym! Jak to konkretnie działa?

Zasada jest bardzo prosta. Elektroosmoza polega na działaniu na mury budynku falami elektromagnetycznymi. W ten sposób osuszamy go bez ingerencji w jego materię – czyli nie trzeba niczego wiercić, kuć ani potem remontować. Nie trzeba przeprowadzać żadnych kosztownych inwestycji. Wystarczy założenie stacji elektroosmotycznej i można patrzeć jak elektroosmoza przynosi pierwsze widoczne gołym okiem efekty. Nawet po trzech miesiącach dom może stać się całkowicie suchy – tak po prostu! Fale, które wysyła urządzenie sprawiają, że cała wilgoć zbierająca się w murach zostaje sprowadzona do gruntu i tam zostaje. Urządzenie nie wymaga żadnej kontroli, działa samodzielnie. Wystarczy, że raz podłączymy je do prądu (stacja jest energooszczędna, koszt to około 1 zł miesięcznie) i możemy całkowicie o niej zapomnieć. W dodatku urządzenie jest objęte 20 letnią gwarancją! Można więc zapomnieć o przestarzałych metodach osuszania i zastąpić je innowacyjnym rozwiązaniem. Elektroosmoza staje się coraz bardziej popularna!

Jeśli zainteresował Cię ten wpis napisz do nas lub zadzwoń. Gorąco zachęcamy do zadawania szczegółowych pytań! Lubimy pomagać.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

14 + 11 =