Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie kuny domowej

Jak pozbyć się kuny domowej?

Na terenie Twojej posesji pojawiła się kuna? Boisz się, że wyrządzi szkody? Zacznij więc jak najszybciej zwalczanie kuny. Jeśli skorzystasz z naszych rad, jedno jest pewne – skutecznie usuniesz nieproszonych gości!

Jak wytępić kunę? Trzeba wykazać się sprytem, ale także umiejętnościami. Kto próbował zwalczyć kunę, wie, że nie jest to łatwe zadanie! Kuny można spotkać już nie tylko na działce. Coraz częściej jako idealne miejsce do życia wybierają wnętrza domów. Kuny są zwinne i przebiegłe. Są płochliwe, ale to wcale nie oznacza, że przestraszą się człowieka. Bez właściwych działań, kuny na pewno zadomowią się na dłużej. Nie musisz się jednak obawiać. Znamy sposób, który rozwiąże problem obecności kun.

Po pierwsze reaguj szybko! Jeśli wiesz, że kuny pojawiały się w Twoim pobliżu, nie bagatelizuj tego! Nie pozwól na rozmnożenie się tych ssaków. Jeśli nie zadziałasz, straty mogą być ogromne! Uwierz, że na pewno nie chcesz takiej sytuacji. Nie zastanawiaj się jak zlikwidować kunę. Takie działania musisz zlecić specjalistom. Tylko profesjonalna firma wytępi kunę szybko i skutecznie. Prawda, że to proste? Nie warto samemu walczyć z kunami. Bez wiedzy i odpowiedniego sprzętu nigdy się to nie uda! Zmarnujesz jedynie czas, a szkody będą tylko coraz poważniejsze!

Domowe środki w przypadku kun się nie spisują. Zostało już to nieraz udowodnione! Nie warto poświęcać czas na działania, które nie przyniosą efektu. Jedynym sposobem na wytępienie kun jest zwrócenie się o pomoc do profesjonalnej firmy. Fachowcy usuwają kuny, stosując deratyzację. Pamiętaj, że to jedyna skuteczna metoda pozbycia się tych szkodników! Odpowiednie metody i środki bez problemu poradzą sobie z kuną, a Ty będzie mógł znów cieszyć się spokojem i komfortem! Nie trać czasu! Każdy specjalista wie jak zwalczyć kunę.

To wszystko jest prostsze, niż Ci się wydaje! Wystarczy jeden telefon do nas, a ekipa Dezynfeusza pojawi się w mgnieniu oka! Fachowcy wiedzą jak usunąć kunę z Twojej posesji. Nie czekaj dłużej i wybierz najlepsze rozwiązanie!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 10 =