Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie mrówek

Jak pozbyć się mrówek?

Mrówki zazwyczaj nie wzbudzają lęku i z reguły nikt nie traktuje tych owadów jako szkodników. Spotkane na działce lub w ogrodzie nie przykuwają niczyjej uwagi. Wszystko jest w porządku do momentu, gdy spokojnie żyją sobie na świeżym powietrzu. Zapewne już się domyślasz, że sytuacja wygląda zupełnie inaczej gdy… wejdą do domu! Coraz częściej zdarza się, że mrówki pojawiają się nie tylko na działce lub w ogrodzie.

Są sprytne, a ich mały rozmiar ułatwia przedostawanie się nawet przez najmniejsze szczeliny. Wystarczy niewielka przestrzeń pod drzwiami, minimalna szpara w oknie i już mamy nieproszone towarzystwo!

Owoce, słodkie produkty, resztki jedzenia to coś, co uwielbiają mrówki! Wewnątrz domu mają tego pod dostatkiem, dlatego walka z nimi wcale nie jest łatwa! Na szczęście zwalczenie mrówek jest możliwe. Jak wytępić mrówki?

Przede wszystkim, jeśli zauważyłeś mrówki w domu, szybko rozpocznij z nimi walkę. Nie zastanawiaj się jak zlikwidować mrówki samemu, bo możesz tylko pogorszyć całą sytuację! Wygląda to zazwyczaj tak, że wydasz sporą sumę pieniędzy na środki, które tylko chwilowo pomogą, a problem wróci ze zdwojoną siłą. Prawda, że to straszne?

Na usunięcie mrówek jest tylko jeden sposób – dezynsekcja. Profesjonalne środki bez problemu poradzą sobie z owadami, nie oszczędzając ani jednej mrówki. To wszystko jest bardzo proste. Wzywasz ekipę Dezynfeusza. Fachowcy przyjeżdżają w ekspresowym tempie i problem mrówek znika! Pamiętaj, że tylko sprawdzona ekipa wie jak zwalczyć owady lub szkodniki.

Specjalistyczna firma to komfort i bezpieczeństwo. Każdy fachowiec wie jak zlikwidować mrówki, tak żeby nie powróciły. Nie trać czasu, problem sam się nie rozwiąże. Zleć usuwanie mrówek odpowiedniej firmie i o nic się nie martw!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

4 + 8 =