Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie much

Jak pozbyć się much?

Nie bez powodu wiele osób poszukuje odpowiedzi na pytanie, jak pozbyć się much, które zalęgły się w domu, mieszkaniu czy biurze, chcąc to zrobić szybko i, przede wszystkim, skutecznie. Na ogół żaden z owadów nie jest mile widziany w miejscach, gdzie przebywają ludzie i istnieją ku temu liczne, całkowicie uzasadnione powody.

Muchy nie tylko irytują wiele osób swoją natrętną obecnością sygnalizowaną nieustającym bzyczeniem. Wyjątkowo denerwujące jest ciągłe ich powracanie i fakt, że packi, kapcie oraz gazety nie stanowią dostatecznej ochrony przed upartymi insektami. Wielu z nas wychodzi z założenia, że lepiej zapobiegać problemowi niż zmagać się z nim, gdy już się pojawi: dlatego też tak popularne są moskitiery, które uniemożliwiają muchom przedostanie się do wnętrza budynku.

Jednak powody, dla których muchy są powszechnie znienawidzone i tępione, sięgają znacznie dalej niż zwykła irytacja efektami dźwiękowymi, których dostarcza ich obecność. Naukowcy zajmujący się badaniem owadów odkryli, że najbardziej popularny gatunek muchy, mucha domowa, to latająca bomba przenosząca formy przetrwalnikowe pasożytów oraz niezliczone mikroorganizmy, w tym te powodujące choroby takie jak dur brzuszny, dezynteria, cholera, gruźlica czy polio. Dzieje się tak głównie dlatego, że muchy niejednokrotnie siadają na źródłach wszelkiego rodzaju bakterii, takich jak gnijące jedzenie czy śmieci. Z drugiej strony, całkowicie pozbycie się much utrudnia tempo, w jakim się one rozmnażają: samica muchy domowej składa jaja średnio co dwa do czterech dni, jednorazowo zostawiając ich nawet setkę.

Dlatego też tak ważne jest utrzymanie czystości w budynku, w którym chcemy zapobiec obecności much. Należy unikać przetrzymywania na wierzchu żywności i wody w otwartych pojemnikach. W momencie, kiedy owady zalęgną się w mieszkaniu, sposobem na zwalczanie much okażą lepy i pułapki, a także środki chemiczne. W momencie, kiedy i one zawiodą, można zwrócić się o pomoc do specjalistycznej firmy zajmującej się dezynsekcją.

Wykwalifikowani specjaliści to najlepszy sposób na pozbycie się much z pomieszczenia, w którym się one pojawiły. Głównym powodem przemawiającym za skontaktowaniem się z firmą oferującą usługi DDD jest fakt, iż pracujący dla nich fachowcy mają dostęp do znacznie silniejszych środków owadobójczych, dzięki czemu skutecznie rozwiążą oni problem tych natrętnych owadów. Jednocześnie, wyposażeni w odpowiednie narzędzia i wiedzę na temat ich profesjonalnego użytkowania, specjaliści od DDD przeprowadzą dezynsekcję w sposób całkowicie bezpieczny dla osób korzystających z budynku czy mieszkania.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

1 + 11 =