Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie obrzeżków

Jak pozbyć się obrzeżków?

Obrzeżki należą do gatunku kleszczy, które najczęściej atakują gołębie. Zdarza się również, że ich ataki kierowane są na ludzi. Samice obrzeżków składają ogromne ilości jaj, przez co ich tempo rozmnażania jest szybkie. Występują wszędzie tam, gdzie gołębie – czyli również w pobliżu domów, na parapetach i ramach okiennych. Obrzeżki gołębie są aktywne w ciepłych miesiącach.

Obecność obrzeżków uzależniona jest od ich głównych żywicieli, czyli gołębi. Aby pozbyć się insektów, należy najpierw przegonić gołębie. Ludzie, którzy samodzielnie podejmują walkę ze szkodnikami, zaczynają zazwyczaj od montażu krat, które utrudniają dostęp gołębi do miejsc, w których lubią przebywać.

Przegonienie gołębi nie rozwiązuje jednak problemu obecności obrzeżków. Zanieczyszczone odchodami powierzchnie wciąż są narażone na obecność tych niewielkich kleszczy. Jeśli nie chcesz być narażony na bolesne ukąszenia, podejmij odpowiednie kroki w kierunku pozbycia się szkodników.

Znamy skuteczny sposób, który sprawnie i dokładnie pozbędzie się wszystkich insektów, zostawiając czyste i sterylne powierzchnie. Jeśli zauważyłeś obrzeżki w swoim pobliżu, konieczne jest ich usunięcie. Należy pamiętać o tym, że przenoszą one groźne choroby (m.in. boreliozę).

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i zdecyduj się na profesjonalne usługi firmy Dezynfeusz. Fachowcy dzięki usłudze dezynsekcji zadbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Nie marnuj czasu na samodzielną walkę z obrzeżkami lub innymi insektami. Powierz to zadanie osobom, które znają sposoby jak szybko i dokładnie rozwiązać Twój problem!

Dzięki usługom Dezynfeusza Twoje mieszkanie znów będzie bezpieczne i przyjazne. Zadbaj o swój komfort i zaoszczędź cenny czas. Specjaliści firmy Dezynfeusz zapewnią dyskrecję i gwarantują skuteczność swoich usług.

 

 

 

 

 

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

14 + 4 =