Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie ptaszyńców

Jak pozbyć się ptaszyńców?

Jak skutecznie pozbyć się ptaszyńców? To pytanie spędza sen z powiek wielu ludziom, szczególnie tym, którzy hodują drób. Ptaszyniec kurzy jest niewielkich rozmiarów i trudny do jednoznacznego rozpoznania. Niosą za sobą zagrożenia nie tylko dla zwierząt, ale także dla ludzi wywołując szereg groźnych chorób.

Czy istnieją sposoby, które umożliwią samodzielne usunięcie pasożytów? Walka z ptaszyńcami kurzymi jest często walką z wiatrakami. Lubią zaciemnione miejsca i są w stanie bardzo długo wegetować nawet bez pożywienia. Ogólnodostępne środki często nie radzą sobie skutecznie z problemem tych szkodników.

Często zdarza się tak, że próbując samodzielnie walczyć z pasożytami – mimo dobrych chęci, problem się pogłębia. Pasożyty, szkodniki, insekty mają tendencje szybkiego rozmnażania. Nieodpowiednio dobrane środki mogą się tylko do tego przyczynić. Nie ryzykuj i nie podejmuj decyzji na własną rękę. Walka z ptaszyńcami nie jest łatwym zadaniem. Samodzielne próby zwalczania pasożytów zazwyczaj kończą się fiaskiem. Ważna jest szybkość działania. Najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie ich zwalczenia specjalistom, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności.

Podstawą jest dobór odpowiednich środków, które pozbędą się ptaszyńców raz na zawsze. Ważnym działaniem jest dokładne oczyszczenie nawet najmniejszych zakamarków w celu usunięcia schowanych pasożytów. Kto najlepiej poradzi sobie z takim zadaniem?

Jeśli podejrzewasz, że problem obecności ptaszyńców dotyczy Ciebie – zgłoś się do specjalistów w branży DDD. Dezynfeusz kompleksowo rozwiąże Twój problem oraz zaproponuje działania zapobiegawcze. Jeśli zależy Ci na kompleksowo wykonanej usłudze i sprawności działań – zadzwoń już dziś!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

15 + 13 =