Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie szubaków

Jak pozbyć się szubaków?

Szubak dwukropek to szkodnik, który często pojawia się w zaciemnionych miejscach, gdzie ma stały dostęp do pożywienia. Najczęściej spotykane są w spiżarniach, magazynach, kurnikach, w których mogą znaleźć paszę. Bardzo szybko zanieczyszczają artykuły spożywcze, generując duże straty materialne.

Jak rozpoznać szubaki? Bardzo często są one mylone z innymi szkodnikami, dlatego ciężko samodzielnie dobrać odpowiedni środek, który je zwalczy. Inną przeszkodą jest słaba skuteczność sklepowych preparatów. Bardzo wiele osób w walce z szubakami stosuje domowe sposoby np. zamrażanie zainfekowanych pokarmów, dokładne odkurzanie.Samodzielne usunięcie szubaków jest niemożliwe. Nawet najdokładniejsze sprzątnięcie powierzchni, na której występują, nie rozwiąże trwale problemu. Jak uwolnić się od tych chrząszczy? Znamy sposób, który pożegna szubaki raz na zawsze!

Na pewno nie raz słyszałeś o usłudze dezynsekcji. Polega ona na skutecznym i profesjonalnym usunięciu wszystkich szkodników. Specjaliści z firmy Dezynfeusz wiedzą, jakich dokładnie użyć środków, żeby pozbyć się wszystkich szubaków z Twojego domu, spiżarni bądź kurnika!

Nie warto czekać, aż problem sam się rozwiąże lub próbować kolejnych, nieskutecznych domowych sposobów. Pracownicy Dezynfeusza szybko uporają się nawet z najmniejszymi i najbardziej ukrytymi szubakami! Miej pewność, że wszystkie powierzchnie w Twoim domu lub na terenie posesji są czyste i bezpieczne.

Twój problem z szubakami może być rozwiązany już dziś! Fachowcy Dezynfeusza gwarantują najwyższą jakość usług i pełną dyskrecję. Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć, z jakim problemem się zmagasz. Dzięki Dezynfeuszowi szkodniki, które się pojawiły, szybko staną się tylko wspomnieniem.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

6 + 1 =