Dezynfeusz Śląsk

PROFESJONALNA DEZYNSEKCJA
REKOMENDOWANY PARTNER DEZYNFEUSZ.PL

Dezynfeusz Śląsk

WSZYSCY NASI SPECJALIŚCI
PORUSZAJĄ SIĘ NIEOZNAKOWANYM SAMOCHODEM!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Jak pozbyć się wilgoci?

Wilgoć w domu wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami i zgubnymi konsekwencjami. Przede wszystkim, w znacznym stopniu obniża to komfort życia i ma negatywny wpływ na zdrowie mieszkańców. Życie w takich warunkach jest wręcz niewyobrażalne. Kolejnym problemem związanym z mokrymi ścianami są grzyby oraz unoszący się wszędzie zapach stęchlizny. Wbrew pozorom, jest to problem, który dotyka wielu z nas. Nie należy go bagatelizować i udawać, że nam to nie przeszkadza. Tym bardziej, że w bardzo łatwy i szybki sposób możemy pozbyć się wilgoci z budynku. W jaki sposób?

Odpowiedź na to pytanie jest jedna: elektroosmoza. Naprawdę warto poznać tę metodę. Jeszcze nie wszyscy o niej wiedzą, dlatego dążymy do tego, aby wiadomość o tym nowoczesnym rozwiązaniu trafiła do jak największego grona Klientów. Bo w końcu warto wybierać rozwiązania oszczędne, skuteczne i naturalne! Ale po kolei.

Elektroosmoza to naturalny, skuteczny i szybki sposób na pozbycie się wilgoci. Aż trudno uwierzyć, że mamy dostęp do tak innowacyjnych rozwiązań! W całej Europie stosuje się już elektroosmozę. Zastąpiła ona już wcześniejsze, nie tak skuteczne metody walki z wilgocią, jak np. tradycyjne techniki izolacji pionowej i poziomej fundamentów. Dlaczego tak się stało? Pewnie dlatego, że elektroosmoza to jedyne rozwiązanie, które jest zupełnie bezinwazyjne dla budynku, wielokrotnie tańsze i ma pozytywny wpływ na zdrowie mieszkańców. Elektroosmoza to działanie falami elektromagnetycznymi. To właśnie one powodują, że skroplona wilgoć jest kierowana ku ziemi. Zachodzi proces odwróconej osmozy i likwiduje całą wilgoć.

Elektroosmoza przynosi bardzo wiele korzyści jej użytkownikom. Zebraliśmy je w kilka punktów.

  1. Założenie stacji elektroosmotycznej trwa chwilę i zaraz po jej uruchomieniu rozpoczyna się cały proces.
  2. Nie trzeba czekać na ekipy remontowe czy wyprowadzać się z własnego domu.
  3. Wszystko odbywa się naturalnie i zgodnie z rytmem życia mieszkańców.
  4. Koszt utrzymania urządzenie to około 1 złotówka na miesiąc.
  5. Urządzenie jest objęte 20 letnią gwarancją!
  6. Niekiedy już w pierwszych trzech miesiącach działania elektroosmozy otrzymujemy efekty, jakich trudno się spodziewać po wszelkich dostępnych na rynku osuszaczach.
  7. Jakość usługi została już potwierdzona tysiące razy – przez Klientów i przez ekspertów z dziedziny budownictwa.

Jak sami się przekonaliśmy, wilgoć odchodzi w niepamięć dzięki elektroosmozie! Wśród metod, które już od początku wydają się „naciągane”, ekologiczna metoda elektroosmozy robi wrażenie na całym świecie. Decydują się na nią właściciele domów i kamienic oraz dyrektorzy największych firm. Nie ma zresztą w tym nic dziwnego. Innowacja i tradycja razem wzięte tworzą doskonały duet.

Jeśli zainteresował Cię ten wpis napisz do nas lub zadzwoń. Gorąco zachęcamy do zadawania szczegółowych pytań! Lubimy pomagać.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 13 =