Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie wołków zbożowych

Jak pozbyć się wołków zbożowych?

Wołki zbożowe jak sama nazwa wskazuje, żerują w różnego rodzaju ziarnach, oraz produktach suchych (np. mąka). Te niewielkie chrząszcze w bardzo szybkim tempie zajmują pokarm, który później nie nadaje się już do spożycia. Aby ograniczyć straty materialne i znów cieszyć się czystością ważna jest szybka reakcja i podjęcie działań.

W przypadku występowania różnych insektów bardzo często spotykanym problemem jest brak wiedzy w kwestii identyfikacji szkodnika. Suche produkty i ziarna uwielbiane są przez wiele insektów, stąd też nie wszystkie są łatwe do rozpoznania. Domowe sposoby zwalczania szkodników bardzo rzadko przynoszą zamierzony efekt. Samodzielne pozbywanie się nieproszonych gości nie gwarantuje dokładnego oczyszczenia i zabezpieczenia przed ich nawrotem.

Wołki zbożowe w bardzo szybkim tempie się rozmnażają. Zostawiają wiele zanieczyszczeń, przez co produkty spożywcze nie nadają się do jedzenia. Jak uchronić się przed ich pojawieniem? Jak oczyścić powierzchnie, na której się zalęgły? Na te pytania jest jedna prosta odpowiedź – zdecydować się na profesjonalną dezynsekcję.

Usługa dezynsekcji pozbędzie się każdego osobnika, nawet tego w początkowej fazie rozwoju. Co ważne, taka usługa ma na celu wprowadzenie działań zapobiegających, których nie oferuje zbyt wiele firm.

Jeśli chcesz, aby Twój dom był wolny od jakichkolwiek szkodników i insektów, zwróć się do Dezynfeusza. Fachowcy w branży DDD najlepiej i najsprawniej rozwiążą Twój problem, oszczędzając przy tym czas.Zażegnaj problem występowania wołków zbożowych szybko i sprawnie. Powierz to zadanie specjalistom w swoim fachu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że szkodniki zostaną usunięte z jak największą dokładnością. Zdecydują się na solidne usługi, wykonywane kompleksowo i bezpiecznie.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

5 + 5 =