Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczną
dezynfekcję po padniętych zwierzętach

Jak zdezynfekować lokal po padniętych zwierzętach?

W spiżarniach, na strychach, w piwnicach często dochodzi do sytuacji, gdzie można zastać padnięte zwierzę. Najczęściej do tych zwierząt zaliczają się gryzonie. Należy pamiętać, że przenoszą one szereg groźnych chorób, nawet gdy już nie żyją. Nie należy samodzielnie podejmować się usunięcia padniętych zwierząt ze względu na swoje bezpieczeństwo.

Nawet przygotowanie odzieży ochronnej i rękawic nie zapewni odpowiedniej ochrony przed bakteriami i zarazkami. Gdy zastaniemy padnięte zwierzę na terenie naszej posesji, najważniejsza jest ostrożność. Nie można dotykać zwierzęcia, a najlepiej w ogóle się do niego nie zbliżać.

Co zatem zrobić, gdy zauważymy padnięte zwierzę? Przede wszystkim należy zachować spokój i zdrowy rozsądek. Pierwszym naturalnym odruchem jest chęć usunięcia zwierzęcia jak najszybciej. Nie jest to jednak dobre i bezpieczne rozwiązanie.

Na jakie środki i sposoby się zdecydować, gdy dojdzie do takiej sytuacji? Najrozsądniejszym i najskuteczniejszym sposobem jest dezynfekcja. Przeprowadzona przez specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo.

Jeśli na terenie posesji zauważyłeś padnięte zwierzę, zwróć się o pomoc do Dezynfeusza. Fachowcy bardzo szybko dotrą na miejsce, oszczędzając Ci niemiłych wrażeń. Oprócz usunięcia zwierzęcia dokładnie zdezynfekują narażoną na występowanie bakterii powierzchnie. Tylko w ten sposób pomieszczenie będzie czyste i bezpieczne.

Dezynfeusz wykonuje swoje usługi kompleksowo, rozpatrując każdy przypadek indywidualnie. Jeśli chcesz czuć się komfortowo i zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych domowników, zamów usługę dezynfekcji. Oszczędź swój cenny czas i powierz to osobom z branży DDD.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

14 + 14 =