Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczną
dezynfekcję samochodu

Jak zdezynfekować samochód?

Czy wiesz, że w Twój samochód jest siedliskiem bakterii i drobnoustrojów? W klimatyzacji dodatkowo mogą znaleźć się groźne dla zdrowia grzyby. Bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej czystości samochodu, aby był bezpieczny.

Odkurzanie, sprzątanie środkami dostępnymi w sklepach zapewniają tylko względną i powierzchowną czystość pojazdu. Na występowanie groźnych bakterii narażone są dodatkowo samochody przeznaczane do przewożenia żywności, karawany, ambulanse. Warto zadbać o dodatkową higienę samochodu, gdy wewnątrz palone są papierosy.

Jak sprawić, żeby samochód był bezpieczny dla osób, które nimi się poruszają? Oprócz regularnego sprzątania konieczne jest przeprowadzenie usługi ozonowania. Jest to jedyna metoda, która usunie wszystkie wirusy i bakterie, przywracając pojazdowi należytą sterylność i bezpieczeństwo dla osób poruszających się nim.

Właściwości ozonu doskonale sprawdzają się w dezynfekcji samochodów. Tylko dzięki usłudze ozonowania możesz mieć pewność, że Twój pojazd jest w odpowiednim stanie czystości. Bez odpowiedniego sprzętu i wiedzy samodzielne przeprowadzenie usługi ozonowania jest niemożliwe. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalną usługę ozonowania wykonaną przez osoby z doświadczeniem.

Firma Dezynfeusz oferuje szereg skutecznych usług w branży DDD, w tym również dezynfekcji samochodów. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pojazd został dokładnie oczyszczony, a wszystkie wirusy i drobnoustroje zostały usunięte, zgłoś się już dziś do fachowców z Dezynfeusza.

Szybkie, dokładne przeprowadzenie usługi, gwarancja najwyższej jakości środków to tylko nieliczne plusy wynikające ze współpracy z Dezynfeuszem. Chcesz się znów czuć komfortowo w swoim samochodzie? A może masz firmę, która zajmuje się przewozem żywności? Nie czekaj dłużej i zdecyduj się na usługę ozonowania.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

12 + 8 =