Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczną
dezynfekcję strychu

Jak zdezynfekować strych?

Piaskownice są świetną atrakcją dla najmłodszych. Zarówno te ogólnodostępne piaskownice na placach zabaw, jak i te prywatne we własnych ogrodach wymagają odpowiedniej higieny, aby były bezpieczne dla naszych pociech.

Małe dzieci mają tendencje do wkładania wszystkiego do ust. Bardzo łatwo sobie wyobrazić ile groźnych bakterii i zarazków może znaleźć się w piaskownicach. Są to obiekty atrakcyjne nie tylko dla dzieci, ale także dla zwierząt. Często zdarza się tak, że psy traktują piasek jako idealne miejsce do załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Bez większego problemu w pisaku można również znaleźć insekty, owady czy robaki.

Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom uwielbiającym zabawy w piaskownicy, należy zadbać o jej odpowiednią czystość. Regularna wymiana pisaku nie do końca rozwiązuje problem. Bakterie nie są widoczne gołym okiem i najpewniej i tak zostaną wewnątrz.

Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego malucha bądź pod swoją opieką posiadasz plac zabaw, na który uczęszczają najmłodsi, konieczne jest przeprowadzenie dezynfekcji piaskownicy.
Dezynfekcja polega na zastosowaniu najskuteczniejszych środków i metod, tak aby miejsce zabaw było znów bezpieczne. Specjaliści z Dezynfeusza dobiorą indywidualnie najlepsze rozwiązania i preparaty.

Dzięki usłudze dezynfekcji wszystkie zagrożenia zostaną dokładnie i szybko usunięte. Zadbaj o bezpieczeństwo i zdrowie najmłodszych, podejmując współpracę z firmą Dezynfeusz. Fachowcy oferują profesjonalną dezynfekcję, która przywróci komfort zabawy dla najmłodszych.

 

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

6 + 12 =