Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie mączników

Jak zwalczyć mączniki?

Niestety, od razu mówimy, że samodzielne zwalczanie mączników jest niemalże niemożliwe. Ale po kolei: Mogą one zadomowić się zarówno w naszym domu, jak i w miejscu pracy. Dają się we znaki właścicielom lokali mieszkalnych, zakładów produkcyjnych, silosów, etc.

Gdy już pytamy o to jak pozbyć się mączników, k warto przypomnieć ogólne zasady, które pomogą nam uchronić się przed inwazją insektów.

Po pierwsze: powinniśmy zatroszczyć się o właściwe przechowywanie żywności. Produkty sypkie przeznaczone do trzymania w suchych i względnie ciepłych miejscach (np. w półkach) należy trzymać w szczelnie zamkniętych pojemnikach. Przechowywanie np. mąki w papierowym i nieszczelnym opakowaniu, w którym przynieśliśmy ją ze sklepu sprzyja temu, aby wkradły się do niej wołki. Zasada ta dotyczy nie tylko mąki, ale także innych produktów z tej kategorii, m.in. kaszy, ryżu, orzechów, migdałów, etc.

Uwaga: jeśli mączniki zaatakują, pamiętaj, że wyrzucenie zawartości opakowania, w którym spostrzegliśmy mączniki lub pozbycie się produktu wraz z opakowaniem nie rozwiąże problemu mączników, które zadomowiły się u nas. Aby skutecznie pozbyć się mączników potrzebna jest profesjonalna wiedza i doświadczenie. I odpowiednie stosowanie skutecznych preparatów.

Zatem jak pozbyć się mączników, eliminując nie tylko widoczne osobniki, ale całą populację wraz z ich siedliskiem? Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest dezynsekcja. Dezynfeusz oferuje zwalczanie mączników w lokalach prywatnych, jak i pomieszczeniach firmowych (piekarnie, silosy, zakłady produkcyjne, etc.). Wykonywana przez nas usługa dezynsekcji objęta jest Gwarancją 100% Satysfakcji! Dzięki niej masz pewność, że zwalczymy owady – skutecznie, dyskretnie i bezpiecznie!

Oprócz tego zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalne podejście!

Nie czekaj! Rozwiąż problem mączników już dziś! Zadzwoń!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

11 + 1 =