Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie mrzyków

Jak zwalczyć mrzyki?

Mrzyki to rodzaj chrząszczy, które zadomowiły się w Polsce. Jednak zdarza się, że opuszczają swoje naturalne środowisko i pojawiają się w domu. Warto wiedzieć, że mrzyki są bardzo dobrze przystosowane do życia w sąsiedztwie ludzi i prawdę mówiąc, uwielbiają ich towarzystwo.

Mrzyki uwielbiają eksponaty muzealne – takie jak: wypchane zwierzęta, jak też i księgozbiory. Chętnie przebywają również w domach, głównie w wełnie, futrach i we wszelkich włóknach.

Ich obecność może doprowadzić do ogromnych strat!

Dlatego, jeśli zauważysz choćby jednego owada, od razu działaj! Wiele osób pyta naszych ekspertów o to, jaki jest najlepszy sposób na mrzyki. Czy w ogóle istnieje domowy sposób na pozbycie się mrzyków?

Eksperci Dezynfeusza zawsze odpowiadają, że nie jest możliwe pozbycie się mrzyków domowym sposobem. Owady te mogą pojawiać się w nieprzewidywanych miejscach naszego domu, o których nawet nie mamy pojęcia. A specjaliści Dezynfeusza są odpowiednio przeszkoleni do wykonywania tej usługi i dlatego najlepszym sposobem na mrzyki będzie zasięgnięcie ich pomocy. Nasze doświadczenie jednoznacznie pokazuje, że  profesjonalnie wykonana dezynsekcja zapewnia całkowitą wolność od mrzyków oraz przywraca utracony komfort. Taka metoda to niewątpliwie najlepszy dostępny i rozsądny cenowo sposób na pozbycie się mrzyków.

Tysiące Klientów skorzystało już z tej usługi i teraz cieszy się komfortem i spokojem. Ty też możesz od ręki rozwiązać problem mrzyków . Wystarczy do nas zadzwonić!

Nie czekaj! Pozbądź się problemu już dziś!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

15 + 13 =