Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie omacnic

Jak zwalczyć omacnice?

Czy Ty też szukasz sposobu na omacnice?

Mamy wiadomość, która być może Cię pocieszy – wiele osób ma problem z omacnicami i zastawia się jak się ich pozbyć. Od razu też podpowiadamy Ci, jak rozwiązać problem omacnic, bo musisz wiedzieć, że jest tylko jeden skuteczny sposób na trojszyki – dezynsekcja.

Omacnice to niewielkie motyle. Ale to, że są niewielkie, wcale nie oznacza, że nie powodują dużych szkód. Te owady bardzo chętnie atakują np. kukurydzę. To znaczy, że w mgnieniu oka mogą zniszczyć całe Twoje plony. 

To dlatego tak często atakują magazyny, w których są przechowywane zapasy.  O ich obecności powie Ci także pleśń i rozwijające się grzyby. Jest to dla Ciebie kolejny sygnał, że omacnice zaatakowały.

Omacnice rozmnażają się w błyskawicznym tempie. Niezwykle trudno jest więc dać sobie z nimi radę samemu i zapobiec ich rozprzestrzenianiu się. Zwłoka w zwalczaniu omacnic może spowodować ogromne straty w przypadku magazynów żywnościowych i doprowadzić do eskalacji problemu.

Dlatego nie wolno tracić czasu na domowe sposoby zwalczania omacnic. Są one skazane na niepowodzenieJedynym skutecznym sposobem na omacnice jest przeprowadzenie dezynsekcji.

Eksperci Dezynfeusza w nieoznakowanym samochodzie przyjeżdżają pod wskazany adres i używają tylko im dostępnych środków do zwalczenia omacnic. Cały zabieg jest bezpieczny dla zdrowia mieszkańców, a śmiertelny dla omacnic.

Dzięki temu skutecznemu rozwiązaniu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Być może o tym nie wiedziałeś, ale codziennie co najmniej kilka osób zmaga się z takim samem problemem, jak Twój. Dlatego nie wahaj się dłużej, wybierz rozsądne rozwiązanie i skontaktuj się z nami!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 14 =