Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie rozkruszków

Jak zwalczyć rozkruszki?

 

Pewnie na powierzchni Twoich produktów pojawiły się pleśń i grzyb. Jeśli tak to oznacza, że rzeczywiście możesz mieć problem z rozkruszkami. Zapewne dostrzegłeś tylko pleśń i grzyb, a nie same rozkruszki, ponieważ rozkruszki to pewien rodzaj roztoczy, które bardzo trudno dostrzec gołym okiem. Jednak to, że rozkruszek nie widać, nie oznacza że ich nie ma.

Rozkruszki żerują w produktach spożywczych. Zanieczyszczają je swoimi  i odchodami oraz sprawiają, że w błyskawicznym tempie rozwijają się grzyby i pleśń, a jedzenie nadaje się do wyrzucenia. Oczywiście o rozwoju innych bakterii i wirusów w takiej żywności już nawet nie wspominamy. Dlatego nigdy nie wolno jeść zainfekowanej przez rozkruszki żywności. U ludzi może to wywołać silne reakcje alergiczne i zaburzenia żołądkowo-jelitowe.

Więc jak się pozbyć rozkruszek? Wyrzucenie zaatakowanej przez rozkruszki żywności nie wystarczy, bo nie we wszystkich produktach będą już widoczne oznaki obecności rozkruszek. Taka zabawa będzie trwać w nieskończoność.

Najróżniejsze domowe sposoby także nie przynoszą efektów, ponieważ nie niszczą one źródła problemu, a jedynie skutki. Jedynym skutecznym sposobem na rozkruszki jest dezynsekcja. Dezynsekcja to usługa, która polega na profesjonalnym rozprowadzeniu środków śmiertelnych dla rozkruszek. Wykonują ją tylko odpowiednio przeszkoleni specjaliści Dezynfeusza. Zabieg jest w pełni bezpieczny dla ludzi, ale rozkruszkom nie pozostawia ani cienia szans na przeżycie.

Dezynsekcja rozkruszek to standardowa usługa w naszej ofercie. Praktycznie codziennie otrzymujemy zgłoszenie od osób, które zmagają się z problemem rozkruszek i nie wiedza jak się pozbyć rozkruszek. Zawsze na takie zlecenia jeździmy nieoznakowanym samochodem i w nieoznakowanej odzieży, ponieważ dbamy o dyskrecję i komfort naszych Klientów. Potem wystarczy już tylko odpowiednie dobranie i rozpylenie środka i problem rozkruszek zażegnany.

Dlatego każdemu, kto zmaga się z rozkruszkami w domu, szczerze radzimy rezygnację z domowych pomysłów. To niepotrzebna strata czasu i pieniędzy. Skuteczność gwarantuje jedynie dezynsekcja.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, zadzwoń! Nasz ekspert chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci pozbyć się trojszyków.

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

10 + 5 =