Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie strąkowca fasolowego

Jak zwalczyć strąkowca-fasolowego?

Czy słyszałeś już o  strąkowcu-fasolowcu? Jeśli tak, to pewnie poszukujesz też skutecznego sposobu na strąkowca-fasolowca. Specjaliści Dezynfeusza opracowali taki sposób, dlatego koniecznie musisz go wypróbować!

Rozpocznijmy jednak od tego, że strąkowiec-fasolowy to niedużych rozmiarów chrząszcz. Jednak niewielkie rozmiary wcale nie przeszkadzają mu w robieniu ogromnych strat pieniężnych! Strąkowce-fasolowce żerują głównie w fasoli i mogą całkowicie zniszczyć plony fasoli.

Są zmorą magazynów, przechowujących zapasy żywności. Fasolowce zanieczyszczają te produkty, w których żerują. Pozostawiają tam swoje wylinki i odchody. O ich obecności poinformuje Cię zawilgocenie, rozwój grzybów i pleśni na ziarnach fasoli. Dodatkowo zaatakowane ziarna zmieniają swój smak, a ich zjedzenie może prowadzić do powstania poważnych problemów układu pokarmowego. A w dodatku strąkowce-fasolowce rozmnażają się w zawrotnym tempie!

Dlatego zamiast używać nieskutecznych domowych sposobów i marnować pieniądze, najlepiej będzie skorzystać ze sposobu ekspertów Dezynfeusza. Przeprowadzają oni dezynsekcję strąkowca-fasolowcego, gwarantującą natychmiastowe pozbycie się problemu. Od razu po zgłoszeniu pojawiają się na miejscu i zachowując pełną dyskrecję, eliminują strąkowca-fasolowego.

A dodatkowo – jako jedyni! – udzielają gwarancji 100% satysfakcji! Widzisz więc, że najbardziej opłaca się korzystać ze sposobów doświadczonych i profesjonalnych firm. Bo to dzięki Dezynfeuszowi, pozbycie się strąkowców-fasolowców z Twojego magazynu wcale nie będzie ani trudne ani kosztowne!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

2 + 8 =