Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie żywiaków

Jak zwalczyć żywiaki?

Żywiak – co warto o nim wiedzieć?

Żywiaki to niewielkie chrząszcze, które szczególnie upodobały sobie domowiska ludzi, ponieważ bardzo nie lubią niskich temperatur. Najczęściej można je spotkać w kuchni. Żerują tam w suchych produktach – głownie w pieczywie, w herbacie, przyprawach, ziołach, suszonych grzybach czy owocach.  Choć może to okazać się zaskoczeniem, żywiaki na potęgę atakują także biblioteki.

Łatwo rozpoznać ich obecność ze względu na wygląd larw żywiaka. Zazwyczaj mają one jasnoróżowy kolor, liczą maks 5mm długości, a ich ciało kształtem przypomina literę C. Głowa żywiaka jest ciemnobrązowa. Natomiast reszta jego ciała jest pokryta jasnożółtymi włoskami.

W sprzyjających dla żywiaka warunkach (czyli około 20 stopni Celsjusza i wilgotność powietrza utrzymująca się na poziomie 70%) jedna samica składa około 75 jaj! Więc trzeba to przyznać – żywiaki mnożą się w zawrotnym tempie!

Dlatego też trzeba szybko działać. Co robić? Na pewno nie należy tracić czasu na domowe, wątpliwe sposoby pozbycia się żywiaków. Wszyscy nasi Klienci, którzy mieli problem z żywiakami, zgodnie przyznają, że spryskiwanie octem ani powszechnie dostępne środki owadobójcze nie działają. To była dla nich tylko strata czasu i pieniędzy.

Jedynym skutecznym sposobem jest dezynsekcja żywiaków. W naszym pakiecie usług to standardowa pozycja, ponieważ niemal codziennie ją wykonujemy. Tak więc nasi eksperci przeprowadzili już setki takich dezynsekcji, mają potrzebne uprawnienia i potrzebną do tego wiedzę. Po interwencji ekspertów DDD problem znika, jak ręką odjął. Nie zdarzyły nam się również żadne przypadki reklamacji – to najlepszy dowód na skuteczność dezynsekowania żywiaków.

Jeśli więc zauważyłeś żywiaki także w swoim mieszkaniu, nie zwlekaj z reakcją! Zadzwoń do naszego eksperta, a on doradzi Ci jak postępować!

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

5 + 14 =