Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie robaków z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Usuwanie robaków z domu

Wbrew pozorom i ogólnemu przekonaniu, dom, w którym zalęgną się robaki, niekoniecznie jest domem brudnym; jednak stereotyp, że za robactwem stoją zaniedbane pomieszczenia, których dawno nikt nie sprzątał, wciąż istnieje w społeczeństwie i ma się nad wyraz dobrze. Koniecznym jest sprostowanie, że brud jest tylko jednym z czynników prowokujących inwazję insektów – i to czynnikiem wcale nie najważniejszym.

Tym, co zachęca owady do zagnieżdżenia się w domu czy mieszkaniu, jest szereg czynników, pośród których pierwszorzędne znaczenie mają temperatura, wilgotność powietrza i nasłonecznienie. Przykładowo, rybiki cukrowe uwielbiają wilgotne, lecz ciemne pomieszczenia; podobne warunki preferują prusaki i karaluchy. Również pluskwy nie są aktywne w ciągu dnia i unikają słońca, jednakże one z kolei gnieżdżą się w suchej przestrzeni pod materacami i w ramach łóżek.

Innym czynnikiem, który odpowiedzialny jest za sprowadzenie się do mieszkania niechcianych gości, jest łatwy dostęp do pożywienia – rozsypane mąki i kasze, resztki jedzenia i owoców, okruchy chleba za kuchenną szafką stanowią zaproszenie dla wielu owadów, na mrówkach i muchach tylko zaczynając.

Pytanie jednak brzmi, dlaczego robaki w domu są tak znienawidzone? Wszyscy dobrze wiedzą, że zwalcza się je z powodu szkód, które wyrządzają w naszych zapasach, ale znaczenie mają również względy sanitarne – zdajemy sobie sprawę, że obecność robaków w domu to nic dobrego dla naszego zdrowia, ale czy mamy pojęcie o tym, jakie dokładnie zagrożenie niosą ze sobą zamieszkujące nasz dom owady? Okazuje się, że zarówno same insekty, jak i ich odchody często pozostawiane w pożywieniu, na którym żerują, to siedlisko form przetrwalnikowych przeróżnych pasożytów; insekty odpowiedzialne są także za wiele chorób, wśród których wymienić można dur brzuszny, biegunkę, wirusowe zapalnie układu pokarmowego, gruźlicę, cholerę i wiele innych. Co więcej, pluskwy, chociaż nie są zainteresowane zasobami naszej kuchni, żywią się krwią ssaków, w tym ludzką, a ich ugryzienia pozostawiają zaczerwienione, piekące ślady.

Insekty można zwalczać na wiele sposobów, wliczając w to ogólnodostępne środki owadobójcze, lepy, pułapki, żele, spraye i inne. Kolejną metodą, której skuteczność jest gwarantowana, jest wezwanie specjalisty od dezynsekcji. Osoba taka, posiadająca odpowiednie środki, których nie można kupić w każdym sklepie, pozbędzie dla nas owadów w sposób nie narażający zdrowia mieszkańców domu, szczególnie zwierząt domowych i dzieci.

Trzeba jednak pamiętać, że nawet w przypadku wygranej walki z robactwem, powinniśmy dołożyć dodatkowych starań, by problem nie powrócił. W ochronie przed pojawieniem się robaków, z pewnością pomoże wykonanie czynności takich jak:

  • uszczelnienie wszelkiego rodzaju szpar, na przykład w ścianach, pod panelami i listwami podłogowymi,
  • okresowe czyszczenie trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie za szafkami w kuchni i łazience,
  • zapewnienie dobrej wentylacji pomieszczeń o podwyższonej wilgotności,
  • zabezpieczenie kratek wentylacyjnych,
  • przetrzymywanie sypkiej żywności w szczelnie zamkniętych pojemnikach,
  • regularne usuwanie resztek żywności.

Powyższe wskazówki pomogą zabezpieczyć dom przed pojawieniem się insektów. Jeśli jednak mimo naszych starań odnajdziemy w mieszkaniu niechcianych lokatorów, należy być gotowym na podjęcie zdecydowanych kroków, dzięki którym uda się szybko i, co najważniejsze, trwale usunąć problem.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

514-583-200

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

9 + 15 =