Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie gniazda pszczół

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Usuwanie gniazda pszczół

Nawet, kiedy owad nie pozostaje w ciągłym ruchu, większości osób trudno jest odróżnić, czy mają do czynienia z osą, czy z pszczołą. W ten sam sposób niejednokrotnie podchodzi się do odnalezionego w budynku gniazda, które zamieszkane jest przez żądlące owady bliżej nieznanej odmiany.

W sytuacjach tego rodzaju najlepiej skontaktować się ze specjalistą, który określi, czy w budynku zalęgły się osy czy pszczoły. Ma to szczególne znaczenie ze względu na dalsze kroki, które zostaną podjęte przez wezwaną firmę. Jednakże wzywając specjalistę, warto już na wstępie wiedzieć, do jakiego rodzaju owadów ma on przyjechać.

Pszczoła różni się od osy dość znacząco, chociaż ze względu na ruchliwość zwierzęcia i jego małe rozmiary odróżnienie tych dwóch owadów nie należy do zadań łatwych. Przede wszystkim, pszczoła jest mniejsza od osy, która potrafi być o niej dłuższa nawet o 10mm, oraz nie jest tak smukła, bez wyraźnie zarysowanego zwężenia wokół odwłoka, którym charakteryzuje się osa. Pszczoły są również ciemniejsze, w kolorach o mniejszym kontraście, a ich całe ciało wygląda na znacznie bardziej „owłosione” od gładkiego korpusu osy.

Różnice pomiędzy osą a pszczołą sięgają jednak znacznie dalej. Pszczoły są mniej skłonne od ataku niż osy, a gniazda budują wyłącznie zawieszone nad ziemią – w przeciwieństwie do ich kuzynek, które chętnie osiedlają się w położonych pod powierzchnią gruntu i opuszczonych norach gryzoni.

W Polsce spotyka się przede wszystkim pszczołę dziką i pszczołę miodną, przy czym oba gatunki objęte są ochroną. Z tego względu usuwanie gniazda pszczół jest zadaniem tylko i wyłącznie dla specjalisty. Zadanie należy wykonać w sposób bezpieczny dla osoby, której je powierzono oraz dla osób postronnych, a także biorąc pod uwagę zamieszkujący gniazdo rodzaj pszczół – gatunek miodny można przekazać pszczelarzom, którzy zajmą się przyjętą kolonią, a pszczoły dzikie przetransportować do lasu.

Należy mieć na uwadze, że mimo swojej niewątpliwej pożyteczności, owady te mogą stanowić zagrożenie dla dzieci, osób starszych oraz alergików uczulonych na pszczeli jad. Zauważywszy w budynku niepokojące nas owady, należy wezwać fachowca, który wie, jak usunąć gniazdo pszczół w sposób skuteczny, bezpieczny dla otoczenia i zgodny z przepisami biorącymi te owady pod ochronę.

Będąc firmą, której zakresem działania jest nie tylko zwalczanie os i szerszeni, ale także usuwanie gniazd pszczół, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaufania naszemu doświadczeniu, dzięki któremu od lat pomagamy naszym Klientom z całego województwa śląskiego.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

3 + 1 =