Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
zwalczanie spuszczela pospolitego

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Zwalczanie spuszczela pospolitego

Spuszczele pospolite to groźne szkodniki drewna, żerujące najchętniej w drewnie iglastym. Atakują różnego rodzaju drewniane elementy, najczęściej te znajdujące się w ciepłych, nasłonecznionych miejscach (bardzo często spuszczele pospolite występują na strychach). Insekty te żyją wiele lat, dlatego warto jak najszybciej wytępić spuszczele pospolite, aby nie zadomowiły się na dłuższy czas.

Obecność spuszczeli pospolitych bardzo szybko zdradza głośny, charakterystyczny dźwięk, który spuszczele wydają przy drążeniu tuneli. Otwory osiągają rozmiary do paru milimetrów, przez co potrafią wyrządzić spore uszkodzenia konstrukcji. W walce ze spuszczelami pospolitymi bardzo ważne jest szybkie podjęcie decyzji o likwidacji spuszczelów pospolitych przez specjalistów.

Jeśli podejrzewasz, że w Twoim mieszkaniu pojawiły się spuszczele pospolite, koniecznie skontaktuj się z Dezynfeuszem. Oferujemy jedyną skuteczną metodę zwalczania spuszczeli pospolitych – fumigację. Spuszczele cechują się wysoką odpornością na powszechnie dostępne preparaty. Dlatego korzystanie z takich środków uniemożliwia samodzielne wytępienie spuszczeli pospolitych. Domowe sposoby na pozbycie się spuszczeli także na niewiele się zdadzą. Tylko gazowanie specjalistycznymi preparatami gwarantuje zahamowanie rozmnażanie się spuszczeli i ich całkowitą eliminację. Usługa fumigacji jest w pełni bezpieczna dla drewnianych elementów. Pozwala skutecznie pozbyć się spuszczeli, nie wyrządzający przy tym żadnych dodatkowych uszkodzeń.

Jesteśmy otwarci na pytania. Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i rozwiejemy wszelkie wątpliwości na temat walki ze spuszczelami. Jako profesjonaliście po wykonanej usłudze zaproponujemy także działania profilaktyczne, które zapobiegną ponownemu pojawieniu się spuszczeli pospolitych w domu lub w mieszkaniu.

Pojawimy się w wyznaczonym miejscu ekspresowo, aby rozpocząć zwalczanie spuszczeli jak najszybciej. Dzięki ogromnej wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów masz pewność, że usługa wykonana będzie skutecznie. Zadbaj o drewniane elementy w swoim domu, decydując się na współpracę z liderem w branży DDD. Zapomnij o domowych sposobach na likwidację spuszczeli pospolitych. Wybierz rozsądnie!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

14 + 5 =