Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pająków z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Zwalczanie pająków

Arachnofobia jest jednym z najpopularniejszych lęków dotykającymi ludzi. Jednocześnie to właśnie pająki są jednymi z najczęściej spotykanych w domach stworzeń, których właściciele wcale nie zapraszali. Wiele osób nie tylko boi się tych snujących nici osobników, ale również odczuwa obrzydzenie na myśl o ich obecności, utożsamiając je z brudem, a nawet zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców czy użytkowników budynku.

Niestety, w wielu przypadkach zwalczanie pająków domowymi sposobami mija się celem, nie przynosząc wymiernych i satysfakcjonujących efektów. Wiele osób rozpoczyna od regularnego usuwania pajęczyn, chociaż pająki wyjątkowo szybko potrafią odbudować swoje siedliska. Inni stosują moskitiery i olejki zapachowe, których działanie również może prowadzić do gorzkiego rozczarowania. Pająki potrafią się zalęgnąć w domu tak samo czystym, jak i zaniedbanym, o suchym lub wilgotnym powietrzu. Koniec lata jest ich okresem rozmnażania, dzięki czemu w ciągu sześciu miesięcy młode osobniki gotowe są poszukiwać nowych siedzib.

Jedną z metod sugerowanych osobom, które chcą na własną rękę pozbyć się pająków z domu, jest wyeliminowanie z ich otoczenia pokarmu, czyli wszystkich owadów – osiągnąć to można na przykład poprzez upewnienie się, że w mieszkaniu nie leżą nieświeże owoce lub warzywa przyciągające muchy. Pozostaje jednak pytanie, jak usunąć pająki z domu, w którym się one już pojawiły. Część osób ucieka się do stosowania środków chemicznych przeznaczonych do zwalczania owadów, jednak w przypadku pająków okażą się one nieskuteczne.

Zwalczanie pająków w mieszkaniu należy pozostawić osobie specjalisty, który pracuje dla firmy profesjonalnie zajmującej dezynsekcją, dezynfekcją i deratyzacją. Fachowcy, którzy na co dzień zajmują się podobnymi problemami, mają dostęp do skutecznych preparatów chemicznych o podwyższonym stężeniu oraz znacznie lepszej skuteczności; preparaty te niedostępne są dla osób niepowiązanych z usługami DDD, dlatego najlepszy sposób na pozbycie się pająków to zwrócenie się do wykwalifikowanej firmy.

Jako firma działająca na rynku dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji, codziennie pomagamy zwalczać pająki Klientom z regionu całego województwa śląskiego. Gwarantujemy profesjonalizm działania, najlepsze środki, skuteczność metody i kompleksowe rozwiązanie problemu.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

2 + 5 =