Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie kun

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Dezynfekcja koronawirusa (COVID-19)

Jesteś mieszkańcem ŚLĄSKA? Uważaj! Groźny koronawirus jest już również w Polsce!

Groźny dla ludzkiego życia koronawirus początkował zbierał swoje krwawe żniwo tylko w jednej z prowincji Chin. Niestety w lutym 2020 roku dotarł również do Europy i codziennie uśmierca kolejnych Europejczyków! Koronawirus atakuje ludzi również w Polsce. Możesz znajdować się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Podstawowe zasady bezpieczeństwa

Przede wszystkim należy pamiętać o bezwzględnych zasadach higieny osobistej oraz częstym myciu rąk. Należy unikać kontaktu z osobami, które np. właśnie wróciły z krajów objętych epidemią.

W moim domu właśnie jest osoba, która mogła mieć kontakt ze śmiertelnym koronawirusem.

W takiej sytuacji nie zwlekaj. Natychmiast telefonicznie skontaktuj się ze służbami i wykonuj ich polecenia. Po przetransportowaniu osoby z podejrzeniem koronawirusa zdezynfekuj mieszkanie. Nie marnuj czasu na zastanawianie się co zrobić. Wykorzystaj cudowną moc profesjonalnej dezynfekcji ozonem. Zdezynfekuj swoje mieszkanie, samochód oraz przedmioty! Stosuj się również do wszelkich poleceń Ministerstwa Zdrowia.

Jak długo mogą być aktywne koronawirusy?

Badania naukowe dowiodły, że koronawirusy mogą przetrwać aż do 4 tygodni na powierzchniach i przedmiotach, z którymi miała styczność osoba zarażona! Wyjątkowo sprzyja temu suchy i wilgotny klimat.

Czy Ministerstwo Zdrowia rekomenduje maseczki ochronne?

Sprzedaż maseczek ochronnych jest prowadzona na dużą skalę zarówno w aptekach stacjonarnych jak i w sieci. Choć mieszkańcy miast masowo wykupują maseczki ochronne na twarz, to jednak polskie Ministerstwo Zdrowia nie potwierdza, aby maseczki były w stanie uchronić nas przed zarażeniem. Nie istnieje jeszcze szczepionka ani lek na groźnego koronawirusa. Najlepiej jest po prostu dezynfekować obszary, które mają duży kontakt z ludźmi, niezależnie od tego, czy wykazują oznaki infekcji, czy nie. Jednym dobrym sposobem na to jest wdrożenie ozonu.

Skuteczny sposób na eliminację koronawirusa

Udowodniono, że gaz ozonowy zabija koronawirusa SARS, a ponieważ struktura nowego koronawirusa 2019-nCoV jest prawie identyczna z koronawirusem SARS, stosunkowo bezpiecznie jest powiedzieć, że ozon będzie działał również na nowym koronawirusie.

Naukowcy to potwierdzają – ozon zabija wirusy!

Przeciwpatogenne działanie ozonu zostało potwierdzone przez kilka dziesięcioleci. Jego zabójcze działanie na bakterie, wirusy, grzyby i wiele gatunków pierwotniaków służy jako podstawa do coraz większego zastosowania w dezynfekcji miejskich zasobów wodnych w miastach na całym świecie. Na zachodzie Europy oraz w USA ozonowanie przeprowadza się masowo i rutynowo w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Zaufaj Nam, a my pomożemy Ci wyeliminować bakterie, wirusy, zarodniki grzybów i inne drobnoustroje chorobotwórcze z Twojego otoczenia!

Dzięki pomocy specjalistów Dezynfeusza będziesz mógł spać spokojnie. Sprawimy, że Twoje mieszkanie będzie higienicznie czyste i bezpieczne.
Zadzwoń i umów się na wizytę! To takie proste! Dotrzemy do każdego zakątka Katowic!

UWAGA!

Zostały ostatnie wolne miejsca na ten miesiąc na wykonanie ratującej życie dezynfekcji! Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie informujemy, że rezerwacja terminów odbywa się już wyłącznie telefonicznie! Zapisy według zasady kto pierwszy ten lepszy.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

7 + 15 =