Dezynfeusz Śląsk

UMOWA DDD DLA GASTRONOMII – CAŁY ŚLĄSK!

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

UMOWA DDD DLA GASTRONOMII – CAŁY ŚLĄSK!

UMOWA DDD DLA GASTRONOMII – CAŁY ŚLĄSK!

Każdy lokal gastronomiczny potrzebuje umowy DDD, a my ją zapewniamy! Działamy w całym województwie Śląskim. Gwarantujemy, że dzięki nam pomyślnie przejdziesz wszystkie kontrole SANEPIDu. Nawet te niezapowiedziane! I wszystko załatwisz już w 48h! Zero zbędnych formalności, 100% korzyści!

DLA KOGO?

Umowa DDD jest skierowana do każdego właściciela lokalu gastronomicznego!  Również jeśli jesteś dopiero na etapie planowania lub otwierania własnej restauracji, zadbaj o umowę DDD już teraz, a unikniesz przykrych konsekwencji potem.

CO TO JEST?

W ramach Umowy DDD zapewnimy Ci natychmiastową i najskuteczniejszą ochronę przed szkodnikami i gryzoniami (deratyzacja), insektami i owadami (dezynsekcja) oraz bakteriami i wirusami (dezynsekcja).

JAKIE SĄ KORZYŚCI?

Jest ich tak dużo, że aż trudno zliczyć! Oto niektóre:

 • Ochrona przed owadami (np. muchy, szerszenie, osy, komary!)
 • Ochrona przed gryzoniami (np. myszy, szczury!)
 • Ochrona przed szkodliwymi drobnoustrojami (np. bakterie, wirusy, zarazki!)
 • Pomyślny wynik wszystkich kontroli SANEPIDu!
 • Wszystko załatwisz tylko w 48h!
 • Zero zbędnych formalności!
 • Bezpieczeństwo!
 • Higiena!
 • Rosnąca liczba Klientów!
 • Podniesienie rangi Twojego lokalu!
 • Spokój i pewność, że produkty, które serwujesz nie są skażone!
 • Wyeliminujesz ryzyko strat produktów, które zatakują szkodniki!
 • Zaoszczędzisz czas!
 • Zaoszczędzisz pieniądze!
 • Otrzymasz gwarancję!
 • Natychmiastowa pomoc w każdej sytuacji!
 • Możliwość korzystania z bezpłatnych porad!
 • Darmowe konsultacje!
 • Spokój, bo wybrałeś ekspertów!

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 799 355 552! Najlepiej zrobić to od razu, ponieważ gryzonie i insekty choć są niewidoczne, to bardzo szybko się rozmnażają! I nie zawsze jesteśmy świadomi ich obecności!

Nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie i szczegółowo przedstawią Ci Umowę DDD! Nie czekaj!

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

 • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
 • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
 • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

5 + 2 =