Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pluskiew z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Jak nie przywieźć pluskiew z wakacji

Wyjazd na wakacje to zawsze długo wyczekiwany czas, niestety czasem radość z podróży zostaje zepsuta nieoczekiwanymi wydarzeniami. Jedną z takich sytuacji jest zastanie pluskiew w hotelu. Pomimo abstrakcyjnego brzemienia zdarza się to coraz częściej i może dotknąć naprawdę niemal każdego. Warto wiedzieć jak postąpić w sytuacji, gdy znajdziesz w swoim pokoju hotelowym insekty. Bądź przygotowany na taką ewentualność o dowiedz się jak nie przywieźć pluskiew z wakacji.

Jak przygotować się do wyjazdu?

O tym jak zmniejszyć ryzyko pojawienia się pluskiew w domu po wakacjach możesz pomyśleć już na etapie planowania podróży. Podstawowym elementem jest zakwaterowanie. Poświęć więcej czasu na wybór hotelu lub mieszkania; sprawdź opinie gości na temat danego miejsca i spróbuj dowiedzieć się jakie problemy zgłaszali inni podróżni. Unikaj wyboru hoteli, których opinie wskazują na problemy z zachowaniem czystości lub obecność insektów. Staraj się używać walizek w jasnych kolorach, które ułatwiają dostrzeżenie pluskiew. Warto sięgnąć po worki strunowe lub specjalne pojemniki na odzież, dzięki którym będziesz mógł odseparować ubrania używane podczas podróży, od ubrań przechowywanych w walizkach.

Gdzie w hotelu można znaleźć pluskwy?

Pluskwy słyną z nocnego trybu życia i podczas dnia trudno je dostrzec, ponieważ ukrywają się w zacienionych zakamarkach. Ich płaska budowa ciała umożliwia ukrywanie się w bardzo ciasnych przestrzeniach, jak ramy łóżek, zagłówki tapicerowane, materace, pościel czy przestrzenie pod dywanami. Pamiętaj aby sprawdzić te obszary niezwłocznie po wejściu do pokoju hotelowego lub wynajmowanego, na okres urlopu, mieszkania. Taka kontrola pozwoli zminimalizować ryzyko natrafienia na pluskwy w dalszej części wyjazdu i obudzenia się ze śladami ugryzień na ciele. Jeśli jednak dojdzie do sytuacji, w której zostaniesz pogryziony przez pluskwy, koniecznie zgłoś tę sytuację obsłudze. 

Dowiedz się więcej o tym, co możesz zrobić, w artykule: Pogryzły mnie pluskwy w hotelu, co robić?

Jak zapobiec przywiezieniu pluskiew do domu?

Niestety pluskwy domowe bardzo często przemieszczają się niepostrzeżenie z miejsca na miejsce. Należy mieć świadomość, że jeśli spotkałeś je podczas wakacyjnego wyjazdu, to szansa na przewiezienie ich do domu jest bardzo realna. Aby uniknąć plagi pluskiew w mieszkaniu, niezwłocznie po przyjeździe wypierz wszystkie ubrania w temperaturze co najmniej 60 stopni Celsjusza i dokładnie wytrzep walizki. Jeśli niektóre przedmioty nie mogą zostać narażone na wysoką temperaturę, możesz umieścić je w zamrażarce na około 10 godzin. Zarówno tak niskie, jak i wysokie temperatury uniemożliwią przetrwanie dorosłym osobnikom pluskiew oraz jajom. 

Pamiętaj, że podjęte środki zapobiegawcze mogą czasem nie wystarczyć, dlatego przez następne tygodnie regularnie kontroluj mieszkanie. Jeśli tylko znajdziesz pluskwy domowe, konieczne skontaktuj się profesjonalną firmą z branży DDD. Specjaliści z firmy Dezynfeusz oferują skuteczne usuwanie pluskiew domowych. Wystarczy kilka godzin, a przywrócimy dawny komfort korzystania z pomieszczenia. Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Zatem jeśli potrzebujesz pomocy nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej. 

 

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

1 + 13 =