Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pluskiew z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Pogryzły mnie pluskwy w hotelu – co robić

Właśnie dotarłeś na wyczekiwane wakacje i już po pierwszej nocy obudziłeś się z czerwonymi plamkami na swoim ciele? Niestety, warto wziąć pod uwagę, że mogą to być ugryzienia pluskiew domowych, które z roku na rok stają się coraz bardziej poważnym problemem w hotelach. Zagrożenie jest realne, zatem warto wiedzieć co możesz zrobić w sytuacji, gdy zostaniesz pogryziony przez pluskwy w hotelu.

Jak rozpoznać ugryzienie pluskwy domowej?

Pierwszym krokiem do podjęcia szybkich działań, jest właściwe rozpoznanie przyczyny pojawienia się czerwonych śladów na ciele. Jeśli plany układają się w kształt trójkąta i są nieprzyjemnie swędzące, to zdecydowany sygnał, że mogły powstać wskutek ugryzienia przez pluskwy. W takiej sytuacji warto sprawdzić okolicę łóżka, jeśli znajdziesz tam ślady krwi na pościeli oraz rozgniecione insekty, to wyraźny sygnał, że owady są w okolicy. 

Co zrobić, kiedy zostaniesz pogryziony przez pluskwy w hotelu?

Kiedy po nocy spędzonej w hotelu obudzisz się z czerwonymi plamami na ciele, które przypominają ślady ugryzień, nie zwlekaj i jak najszybciej skontaktuj się z obsługą hotelową. Poproś o natychmiastową zmianę pokoju i zapytaj o propozycję rekompensaty. Warto udokumentować ślady świadczące o obecności pluskiew domowych i zachować ten materiał do ewentualnych dalszych rozmów z hotelem. Jeśli rozwiązanie zaproponowane przez kierownictwo lub obsługę nie będzie wystarczająco satysfakcjonujące, będziesz mógł wykorzystać je podczas starania się o uzyskanie odszkodowania lub przy składaniu reklamacji.

Więcej o sposobach radzenia sobie w sytuacji znalezienia pluskiew domowych w hotelu znajdziesz w artykule: Co zrobić, gdy pluskwy są w hotelu?

Jak zabezpieczyć swoje bagaże przed pluskwami?

O zabezpieczeniu się przed pluskwami, warto pomyśleć już na etapie pakowania się. Możesz zabrać ze sobą worki strunowe lub zwykłe worki, w których będziesz mógł szczelnie zabezpieczyć ubrania przed insektami. Jeśli tylko znajdziesz pluskwy domowe w pokoju hotelowym, natychmiast wykorzystaj przywiezione worki, jeśli nie miałeś możliwości ich spakować, koniecznie sprawdź wnętrza walizek. Upewnij się, że nie ma w nich śladów po pluskwach domowych; dokładnie wytrzep walizki i przetrząśnij ubrania. Takie działanie najlepiej wykonać jeszcze raz przez zmianą pokoju w hotelu, wówczas będziem miał większą pewność, że nie przenosisz ze sobą owadów. 

Jak zabezpieczyć dom przed przewiezieniem pluskiew?

Pamiętaj, aby po powrocie z wakacji podczas, których spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja i spotkałeś pluskwy w hotelu, kontrolować mieszkanie przez kilka następnych tygodni. Niezwłocznie po przyjeździe wypierz wszystkie ubrania w wysokiej temperaturze, a przedmioty, których nie jesteś w stanie wyprać, umieść w zamrażarce na co najmniej 10 godzin. Walizki wytrzep dokładnie, aby mieć pewność, że nie ma w nich pluskiew domowych

Dowiedz się więcej o sposobach zapobiegania pojawieniu się pluskiew domowych w domu po wakacjach w artykule: Jak nie przywieźć pluskiew z wakacji?

Jeśli pomimo podjętych działań insekty pojawią się w Twoim mieszkaniu, nie zwlekaj i działaj od razu. Sięgnij po pomoc specjalistów, którzy szybko i skutecznie pozbędą się pluskiew domowych. Firma Dezynfeusz od lat likwiduje problem insektów w domu, a nasi specjaliści wykorzystują nowoczesną technologię. Skontaktuj się z nami już dziś i poznaj więcej szczegółów, dotyczących usługi skutecznego zwalczana pluskiew.

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

15 + 6 =