Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pluskiew z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Czy z hotelu można przywieźć pluskwy

Od jakiegoś czasu zaczynasz zauważać ślady świadczące o obecności pluskiew w swoim domu? Zastanawiasz się skąd owady mogły się wziąć w budynku? Jeśli niedawno przebywałeś na wyjeździe, warto właśnie tam poszukać rozwiązania. Jest bardzo duża szansa, że insekty zostały przywiezione z wakacji. Przekonaj się w jaki sposób mogło do tego dojść i czy z hotelu można przywieźć pluskwy?

Jak wygląda pluskwa domowa?

Pluskwy domowe są niewielkimi insektami, żywiącymi się krwią ludzką lub zwierzęcą. Chociaż nie przenoszą groźnych chorób ich ugryzienia powodują nieprzyjemne swędzenie, utrzymujące się około tygodnia. Insekty najczęściej można znaleźć w wąskich szczelinach oraz miejscach znajdujących się w okolicy łóżek. Ukrywanie się tam umożliwia im bardzo płaski kształt ciała, sprawiając jednocześnie, że pluskwa jest odporna na zgniatanie. Brązowy kolor pluskwy świadczy o tym, że ma ona dostęp do stałego żywiciela, jeśli owad jest jaśniejszy, to znak, że nie ma aktualnie dostępu do krwi ofiary.

Czy można znaleźć pluskwy w hotelu?

Pluskwy w hotelu są znacznie bardziej poważnym problemem, niż można przypuszczać. Wszystko wynika z faktu, że owady przemieszczają się wraz z podróżnymi w ich walizkach lub na ubraniach. W ten sposób mogą być przenoszone z miejsca na miejsce i trafiać nawet do renomowanych miejsc. Niewielkie rozmiary sprawiają, że pluskwa w pokoju hotelowym jest niemal niewidoczna i z łatwością może przejść do walizki lub torby podróżnej.

Co zrobić kiedy znajdziesz pluskwę w hotelu? 

Warto być świadomym zagrożenia, jakie stanowią pluskwy domowe i dobrze jest się przygotować na ewentualność spotkania się z takim problemem. Jeśli dostrzeżesz ślady obecności owadów lub zostaniesz przez nie pogryziony koniecznie zaalarmuj o tym obsługę. Wykonaj zdjęcia ugryzień, to bardzo ważne, ponieważ będziesz je mógł wykorzystać w sytuacji, gdy konieczne okaże się składanie reklamacji. Pamiętaj, aby przed zmianą pokoju sprawdzić czy w bagażach nie ma insektów lub czy nie zdążyły ukryć się na ubranaich.

Więcej informacji o sposobach postępowania w takiej sytuacji znajdziesz w artykule: Co zrobić, gdy w hotelu są pluskwy? 

Jako ograniczyć ryzyko spotkania polskiew domowych w hotelu?

Z uwagi na sposób przemieszczania się pluskiew domowych można je znaleźć niemal w każdym miejscu, jednak istnieje kilka czynników, które pomogą ograniczyć ryzyko. Pierwszym z nich jest dokładne sprawdzenie opinii o hotelach, które bierzesz pod uwagę. Zwróć uwagę w szczególności na aspekty związane z czystością i higieną wnętrza. Jeśli już na tym etapie znajdujesz sygnały świadczące o tym, że w danym miejscu może dochodzić do problemów związanych z tym aspektem, warto rozważyć zmianę hotelu. Podczas procesu pakowania możesz postawić na jasne bagaże i pomyśleć o zabraniu ze sobą worków, do których będziesz mógł zapakować używaną odzież.

Poznaj więcej sposobów zapobiegania przywiezieniu pluskiew do domu z wakacji w artykule: Jak nie przywieźć pluskiew z wakacji?

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

7 + 4 =