Dezynfeusz Śląsk

Zamów skuteczne
usuwanie pluskiew z domu

Dezynfeusz Śląsk

Wszyscy nasi specjaliści
poruszają się nieoznakowanym samochodem!

Dezynfeusz Śląsk

Gwarantujemy pełną dyskrecję
oraz satysfakcję

Plaga pluskiew we Francji

W ostatnich tygodnia media zdominowała informacja o pladze pluskiew we Francji. Insekty można spotkać niemal wszędzie, rozpoczynając od najbardziej zatłoczonych miejsc, jak dworce kolejowe czy metro, przez kina i restauracje, a kończąc na prywatnych gospodarstwach domowych. Zaniepokojeni mieszkańcy śledzą rozwój wydarzeń, czekając na propozycję rozwiązania problemu przez władzę.

Pluskwy w Paryżu – nigdzie nie jest bezpiecznie

Sytuacja jest zdecydowanie najpoważniejsza w stolicy kraju. Paryż został zaatakowany przez insekty, które można znaleźć już niemal wszędzie. Mieszkańcy boją się wychodzić z domów i przyjmować gości, a korzystanie ze środków komunikacji miejskiej stało się wręcz niebezpieczne. Wszyscy z niepokojem obserwują rozwój wydarzeń, czekając na propozycję rozwiązania problemu. Władze komunikują, że trwają rozmowy i spotkania, podczas których ustalane są dalsze działania, jednak do tej pory nie znaleziono sposobu na ograniczenie rozprzestrzeniania się pluskiew domowych we Francji.

Pluskwy na lotnisku Charles de Gaulle 

Największe skupiska pluskiew domowych odnotowano w miejscach najbardziej zatłoczonych przez ludzi z całego świata. Dworce kolejowe, stacje metra, a w szczególności lotniska – to miejsca gdzie ruch podróżujących jest największy, co z kolei ułatwia przenoszenie się pluskiew z osoby na osobę. Zaskakujący może wydawać się fakt, że to właśnie podróże na tak szeroką skalę, doprowadziły do ponownego odrodzenia się populacji pluskiew domowych, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu uważano za gatunek prawie całkowicie wymarły. Badania przeprowadzone przez … jednoznacznie wskazują, że w ostatnich 10 latach owady pojawiły się w ponad 50% gospodarstw domowych. 

Czy pluskwy we Francji paraliżują życie towarzyskie?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że pluskwy domowe pogryzły ludzi podczas seansu kinowego. Regularne odkrywanie insektów w restauracjach, czy galeriach handlowych negatywnie wpływa na toczące się we Francji życie społeczne. Mieszkańcy boją się wychodzić z domów, w obawie przed przyniesieniem pluskiew do gospodarstwa domowego. Można usłyszeć głosy, że pod znakiem zapytania staje organizacja Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, które zostały zaplanowane na 2024 rok. Organy uspokajają, że te informacje nie zostały potwierdzone i na ten moment nie ma powodów do niepokoju.

Co zrobić jeśli planujesz wyjazd do Francji?

Przygotowując się do podróży warto mieć świadomość, że zagrożenie spotkania pluskiew w hotelu jest bardzo duże. Można ograniczyć ryzyko, stosując się do kilku wskazówek:

  • wybór hotelu – warto sprawdzić opinie o danym miejscu, najlepiej z kilku różnych źródeł. W szczególności należy skupić się na opiniach, wskazujących na ewentualne zaniedbania pod względem czystości w hotelu,
  • regularna kontrola bagaży i ubrań – na miejscu pamiętaj o sprawdzeniu pokoju hotelowego, walizek oraz ubrań. Po każdym wyjściu z hotelu dokładnie wytrzep odzież, aby zabezpieczyć się przed pluskwami,
  • zgłaszaj ślady obecności pluskiew w hotelu – jeśli znajdziesz pluskwy w hotelu, jak najszybciej zgłoś tę sytuację obsłudze i poproś o zmianę pokoju. Więcej informacji o tym co możesz zrobić znajdziesz w artykule: Co zrobić, gdy pluskwy są w hotelu.
  • zachowaj czujność po powrocie do domu – pamiętaj, aby po powrocie z wyjazdu wyprać ubrania w wysokiej temperaturze i przez jakiś czas kontrolować pomieszczenie.

Przeczytaj artykuł: Jak nie przywieźć pluskiew z wakacji i poznaj więcej sposobów zapobiegania pladze insektów w mieszkaniu.

 

Opinie

Wielokrotnie współpracowaliśmy ze specjalistami z sieci Dezynfeusz w zakresie dezynfekcji oraz dezynsekcji. Ich usługi są nam czasem niezbędne dla uzupełnienia oferowanego przez Tapicare czyszczenia dywanów, czy tapicerek. Wiele razy pomogli nam się uporać z pluskwą domową czy molami w dywanach. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ludzi z tej firmy.

Piotr
Specjalista ds czyszczenia i renowacji, Tapicare

Opinie

Prawdopodobnie każdy zakład tapicerski prędzej czy później dostanie od klienta zamieszkałą przez jakieś robaki kanapę… Żeby skutecznie się z nimi uporać trzeba działać szybko. Korzystając z okazji – bardzo dziękuję Wam za każdą ekspresową interwencję w naszym zakładzie. Dzięki Wam nigdy ani pluskwy, ani mole nie zalęgły się w naszym lokalu, a co najważniejsze – nie przeszły na meble innych klientów.

Mariusz
Właściciel, Tapicer Zabrze

Opinie

Specjaliści przyjechali szybko. Pełen profesjonalizm, widać było, że znają się na swojej pracy. Najważniejsze jednak, że skutecznie rozwiązali mój problem z prusakami, a sąsiedzi nigdy się nie dowiedzieli, że go miałem.

Marek

  • Gwarantujemy 100% skuteczności naszych zabiegów.
  • Zapewniamy bezpieczeństwo dla mieszkańców i zwierząt domowych!
  • Darmowy dojazd do klienta na terenie całego Śląska!

573-580-789

Zadzwoń teraz i zlikwiduj błyskawicznie Twój problem!

Dlaczego my?

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Zadzwoń do nas!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Teren działania

Nasi specjaliści dojeżdżają za darmo na wszystkie usługi do klientów z całego woj. śląskiego i części małopolskiego.

Obsługiwane miasta na Śląsku to m.in.:

Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Świętochłowice, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec. 

Pracujemy również w części Małopolski, tj okolice miast: Kraków, Olkusz, Oświęcim, Sławków, Chrzanów i Trzebinia.

Kontakt

Dezynfeusz Śląsk

Od lat specjalizujemy się w usługach DDD – dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także fumigacji i dezodoryzacji. Wiemy, czym jest profesjonalne usuwanie szczurów i myszy, karaluchów, pluskiew, os i szerszeni; odkażamy skutecznie, bezpowrotnie usuwamy drobnoustroje oraz nieprzyjemne zapachy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań chemicznych i fizycznych, każde zlecenie traktujemy indywidualnie, gwarantując rzetelność i profesjonalizm działania.

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, oferując swoje usługi nie tylko osobom prywatnym, ale także szpitalom i placówkom medycznym, szkołom, przedszkolom i żłobkom, hotelom i obiektom gastronomicznym, zakładom przetwórstwa spożywczego i magazynom, a także każdemu, kto poszukuje firmy oferującej profesjonalne usługi DDD.

Dane kontaktowe

Dezynfeusz Śląsk
ul. Bankowa 14
40-007 Katowice

Formularz kontaktowy

5 + 9 =